• Dyer Harmonikë me Teledirigjues

  Dyer Harmonikë me teledirigjues për oborrin e biznesit tuaj të cilat mund ti hapni dhe mbyllni në mënyrë automatike duke i kontrolluar me anë të teledirigjiuesit.

  Derë klasike elektrike harmonikë në 2 pjesë është produkt klasikë, pamje e thjeshtë dhe elegante, filmi i derës duke përdorur tub çeliku inox 38 × 25 (1 mm i trashë) përmes një kallëpi të veçantë, shirit kryq të dyfishtë me kutinë mbështetëse, duke e bërë derën më të qëndrueshme të qëndrueshme.

 • Lluster LED me 19 balona në formë gjithësie

  Rreth këtij produkti

  • Dizajn Nordik. Ky lluster Gjithësia është një pjesë unike dhe tërheqëse që përdor ndriçim modern me efikasitet energjetik. Balonat shumëngjyrëshe me flluskë mblidhen së bashku për të ndriçuar vendin me një estetikë krijuese, por moderne.
  • Lluster pedant me cilësi të lartë të mabjtëse metalike dhe trup qelqi, mbajtësi i kabllos unazë ari është një parandalimin zbehje, llusteri është lehtë për të pastruar dhe përmirëson transmetimin e dritës dhe shpërndarjen e nxehtësisë.
  • Rregullimi nivelit të ndriçimit – Llusteri bën të mundur errësimi ose shtimin e dritës, ju mund të shtypni butonin për të zgjedhur ngjyrat e dritës. Falë funksionit të zbehjes me 3 nivele, llusteri mund të krijojë atmosferën e duhur për çdo rast! I fikur duket shumë dekorativë, lëshon një dritë komode për një atmosferë komode.
  • Instalim & mirëmbajtje e lehtë ‑ Ky lluster vjen me gjithçka që ju nevojitet për instalim të shpejtë. Struktura e lluserit është e rregullueshme në lartësi sipas nevojave tuaja, gjatësia e kabllos është 120cm. Ju lirisht mund të rregulloni gjatësinë e kabllos sipas nevojave tuaja. Ky lluster do t’i japë një pamje të re dhomës suaj.
  • Aplikim i gjerë‑ Të gjitha topat si planete të varura së bashku duken si një re në dhomën tuaj të ndenjes, kuzhinën, ose zonën tuaj të preferuar. Ky dizajn i thjeshtë dhe elegant e bën atë perfekt për dekorin e shtëpisë dhe biznesit. Është një zgjedhje e mirë për dhomën e ndenjes, dhomën e ngrënies, dhomën e gjumit, kuzhinën, barin, zyrën, etj.
 • Reflektor SMD 300W

  Reflektor
  300W
  SMD
  Samsung Çip
  6400K
  Ngjyra e Zezë
  Brendi V-Tac

 • Lluster kristali ngjyrë floriri

  Rreth këtij artikulli

  Instalim i thjeshtë: Ju do të merrni gjithë harduerin e instalimit për të siguruar instalim të shpejtë dhe të lehtë.
  Bëjeni jetën interesante: Dhoma e ndenjes e dhomës së gjumit është e zbukuruar me dritat të bukura të natës për dekorim të shtëpisë. Mund të përdoret edhe në raste të ceremonive të dasmave, ahengjeve dhe ngjarjeve speciale.
  Lluster me jetëgjatësi, Konsum të ulët energjie, ngjyra të larta, kursim energjie, krijimi i një shtëpie të gjelbër.
  krijoni një stil të ndryshëm Modern dhe të thjeshtë në dhomën tuaj, shumë elegante dhe bie në sy.
  Lluster tavani elegante i përshtatshäm për dhomën e fëmijëve, dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, studimin, dhomën e ngrënies, baret, klubet, dasmat etj.

 • Lluster Nordik me 12 Topa Qelqi

  Informata për produktin

  • Përdorimi i llusterit me topa qelqi rezistent ndaj temperaturës së lartë, rezistent ndaj nxehtësisë dhe papastërtisë, me dritë të butë nga teknologjia e përpunuar, me transmetimit uniform të dritës.
  • Drita ju jep shkëlqim të mjaftueshëm, të shëndetshëme për sytë tuaj. Ofron një atmosferë moderne dhe të ngrohtë.
  • Edhe e fikur është shumë dekorative, e ndezur jep dritë komode për një atmosferë komode.
   Forma e thjeshtë mund të përputhet me stile të ndryshme dekorimi dhe të largohet nga njëra-tjetra, duke e bërë bukurinë e dhomës më dekorative dhe më të larmishme.
 • Lluster i Artë 9 dalje

  Specifikimet:
  E pershtatshme për: Zyrë, shitore, kafeteri, kuzhinë, dhomë gjumi
  MadhËsia e preferueshme e dhomës; 20- 30m²
  Dimenzionet
  Lartësia: 26cm
  Lloji i poqi: LED
  Materilai: Metal
  Pesha: 4.5kg
  Gjeresia e paisjes: 142cm
  Gjatesia e paisjes: 142cm
  Numri i poqave: 9
  Stili: Nordik
  Voltazha: 110-220-240
  Ngjyra: Artë
  Fundi: I zi
  Veqorite: Rrethore, dizajn i rrumbullaket
  Drejtimi i drites: Ndricim ambiental
  Materuali dekorues: Akrilik
  Poqat e perfshire: Jo

 • Lluster i Zi 9 dalje

  Specifikimet:
  E pershtatshme per: Zyrë, shitore, kafeteri, kuzhinë, dhomë gjumi
  Madhësia e preferueshme e dhomës; 20- 30m²
  Dimenzionet
  Lartësia: 26cm
  Lloji i poqi: LED
  Materilai: Metal
  Pesha: 4.5kg
  Gjerësia e paisjes: 142cm
  Gjatësia e paisjes: 142cm
  Numri i poqave: 9
  Stili: Nordik
  Voltazha: 110-220-240
  Ngjyra: E zezë
  Fundi: I zi
  Veqoritë: Rrethore, dizajn i rrumbullaket
  Drejtimi i dritës: Ndricim ambiental
  Materuali dekorues: Akrilik
  Poqat e perfshirë: Jo

 • Lluster me katrora të zi

  Rreth këtij artikulli
  ? Ky është një lluster nga koleksioni minimalist dhe të dizajnuara në mënyrë kreative. Mund të ndryshoni lartësinë e katrorit, të kompozoni dhomën me zgjidhje të ndryshme dhe më pas të përshtatni dizajnin gjeometrikisht modern sipas dëshirave tuaja. Ky lluster LED është një element ndriçimi shumë modern dhe mund të kombinohet në mënyrë perfekte me një stil të pastër mobiljesh. Sheshi është një nga format gjeometrike më të rëndësishme dhe universale
  ? Madhësia: 3 unaza / 40cm + 60cm + 80cm, tel pezullimi 120cm pafundësisht e rregullueshme, ngjyra: e zezë, abazhur akrilik me cilësi të lartë dhe trupi i llambës alumini, ngjyrë e zezë, llambë e lartë e transmetimit të dritës. Shkëlqimi i LED është veçanërisht i ndritshëm dhe koka e katrorit ka një dizajn ndriçimi në rënie, kështu që ju mund të përjetoni ndriçim të mirë në tavolinë
  ? Burim i integruar i dritës LED me cilësi të lartë, i zbehtë, me telekomandë, ju mund të rregulloni ndriçimin vazhdimisht nga 5% -100% mbi telekomandën, temperaturën e ngjyrës: 3000-6500k, gjithashtu mund të zvogëloni ndriçimin për të krijuar një Atmosferë. Tensioni: 220-240 V, klasa e efikasitetit të energjisë A ++, certifikimi 3C, jetëgjatësia mesatare është më shumë se 85000 orë, fuqia: 2 unaza – 60 W – 3600 LM, 3 unaza – 110 W – 6600 LM
  ? I përshtatshëm për papafingo, vila, restorante, klube, dhoma gjumi, sallon, kuzhina, kafene, dyqane, bare, zyra, biblioteka, hotele, apartamente, korridore dhe ambiente të tjera të përshtatshme për stile të ndryshme dekorimi që ju sjellin një ndriçim të bukur në mënyrë efektive, të lehtë. për të montuar, duke përfshirë materialin e montimit dhe udhëzimet e detajuara të montimit. Sipërfaqja: 15m²-30m²
  ? SHËRBIMI: Ne karakterizohemi nga cilësia që ofrojmë, kënaqësia juaj është qëllimi ynë më i madh, ne përpiqemi t’u ofrojmë klientëve tanë shërbimin më të mirë. Klientët janë gjithmonë në vend të parë. Nëse keni pyetje në lidhje me produktin, ju lutemi na kontaktoni në kohë me e-mail. Ne do t’ju përgjigjemi sa më parë që t’jetë e mundur.

 • Lluster me 4 unaza të zeza

  Veçori e produktit
  1. Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak, pasi çdo monitor kompjuteri shfaq ngjyrën paksa ndryshe.
  2. Ju lutemi lejoni që 1-3cm të ndryshojë për shkak të matjes manuale. Faleminderit për mirëkuptimin.
  3. 1 inç = 2,54 cm, 1 cm = 0,39 inç 4. Të nderuar blerës, nëse jeni të kënaqur me shërbimin tonë.
  4. 4 rrathë
  5. 80w
  6. E zeze

 • Lluster me dy unaza

  Materiali akrilik
  Stili Modern
  Lloji i dhomës Kuzhinë
  Përdorime specifike për produktin Dhoma e gjumit, Kuzhina, Dhomë Dite, Dhomë ngrënie
  Lloji i Zbukurimit Pikturuar

 • Lluster me 5 Unaza Ari

  Rreth këtij artikulli
  Burim i qëndrueshëm i dritës, burimi i dritës i nënshtrohet thyerjes së dyfishtë për të formuar një efekt ndriçues me rehati të lartë për syrin e lirë, duke lejuar që drita të reflektohet plotësisht.
  ● Duke iu përmbajtur konceptit të dizajnit “Origjinal, i nivelit të lartë, luksoz”, romanca dhe ngrohtësia e Francës janë integruar në ndriçim për t’i dhënë asaj një shije në modë të jetës.
  ● Pllakë tavani me cilësi të lartë, duke përdorur pllakë tavani hekuri me cilësi të lartë, ngjyrë të ndritshme, kundër ndryshkut, kundër korrozionit, kundër gërvishtjeve, e ngurtë si shkëmb.
  ● Kablli i vrur është me cilësi të lartë, Ka kapacitet i fortë mbajtës, i fortë dhe i qëndrueshëm, Siguri e lartë, gjatësi e rregullueshme lirisht.

Main Menu