• Drita varëse me top qelqi prej ari

  Rreth këtij artikulli
  ★【Abazhur xhami】Drita varëse moderne prej 6 xhami, trupi i lehtë është prej xhami, duke sjellë një stil unik në shtëpinë tuaj. Pajisjet metalike të llambës së varur janë prej hekuri, duke përdorur teknologji kundër korrozionit dhe kundër ndryshkut, e cila është më e qëndrueshme dhe më e fortë.
  ★【Burim drite me cilësi të lartë】Kjo dritë muri përdor burimin e dritës që është një llambë E26 (llambë nuk përfshihet), ndriçimi është i ndritshëm dhe i butë, jo verbues dhe kursen energji. Ju mund të zgjidhni instalimin tuaj të preferuar me ngjyra të lehta.
  ★【Lehtë për t’u instaluar】Drita e varëses prej xhami është e lehtë për t’u montuar dhe instaluar, vidhat e nevojshme janë të përfshira në paketim. Mund të vendosni lartësinë e telit tuaj të preferuar të varur për të instaluar varësen.
  ★【Dekorimi i gjithanshëm】Kjo dritë varëse xhami është elementi më i mirë për të krijuar një atmosferë relaksuese dhe qetësuese, vendoseni në dhomë, do të merrni një atmosferë tepër romantike dhe simpatike. Veçanërisht për dhomën e gjumit, restorantin, kafenenë, dhomën e ndenjes, kuzhinën, shtëpinë e vendit dhe studimin.
  ★【Shërbim cilësor】Nëse nuk jeni të kënaqur me varëse rrobash, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni dhe ne do t’ju përgjigjemi brenda 24 orëve. Dyqani ynë ka gjithashtu shumë stile të mureve, ju lutemi shkoni në dyqan për më shumë informacion.

Main Menu