• Lluster nga Alumini

  Rreth këtij artikulli
  Dizajni elegant: llusteri ynë përmban një formë mahnitëse me kornizë solide dhe efekt të mrekullueshëm që krijon një pamje të bukur dhe elegante.
  Koka moderne prej druri me dizajn të dritës varëse abazhuri metalik mund të dekorojë dhomat në stilin vintage dhe mund të thyejë dekorimin monoton të dhomës.
  Ngjyrosja e cekët dhe e gjerë e llambës mund të plotësojë të gjithë dhomën me dritë të shndritshme, psh kur ta instaloni në bare apo restorante.
  Përshtatni bukur çdo hapësirë: Mund ta varni këtë pajisje elegante, të lehtë për t’u instaluar në shumë vende. Të tilla si kuzhina, dhomë të ngrënies, villë, në fermë, etj.

 • Dritë varëse e zezë dhe e bardhë

  • Llusteri stilit kreativ: lluster industrial retro, struktura e kurbës me dizajn të bukur, lluster me dizajn modern industrial, abazhur metalik cilësor, zgjedhje të ndryshme, dekorime të ndryshme, në modë dhe të gjithanshëm.
  • Lluster varës: materiale harduerike të zgjedhura me cilësi të lartë, elegante, plot ngjyra, teksturë e pastër. pajisje druri, teksturë natyrale, qartë e dukshme.
  • E27/E26 lluster: maksimumi 60W, duke përdorur kokën e llusterit standardit ndërkombëtarë E27/E26, tension opsional AC110v-240v, mund të përdorë një shumëllojshmëri burimesh drite, llamba LED/llamba inkandeshente/Edison (me përjashtim të llambave). Instalim me tel. Montimi: Lehtë për t’u instaluar. Pllaka e tavanit: 10cm/3.9in (pllaka standarde e tavanit të standardeve amerikane dhe kanadeze amerikane 12CM/4.7in),
  • Llusteri rregullueshëm: kalbboja është e rregullueshme. Ju mund të rregulloni lartësinë e varjes sipas kërkesave tuaja: 120 cm / 47.2 inç, mund të rregullohet sipas nevojave tuaja. (Ne e zgjasim kabllon për ju pa pagesë, duhet të na kontaktoni veçmas pas blerjes).

 • Dritat e tavanit me model druri në stilin modern

  Rreth këtij artikulli
  -Abazhur metalik: Ngjyrë e bardhë e elektrizuar superiore e integruar në një strukturë me model druri metalik me cilësi të lartë; e plotësuar me tel bakri të gërshetuar najlloni me vija.
  -Dimensionet e sakta: diametri i abazhurit është 30 cm (duke e krahasuar atë me diametrin e një top basketbolli që është 24,6 cm).
  -Ky lluster ka transmetim të fortë të dritës, të qartë dhe të butë, jo verbues, me jetëgjatësi të madhe shërbimi.
  -Dizajni i veçantë mund të nxjerrë në pah efektin e përsosur të ndriçimit. Është ndriçuesi i përsosur për t’u instaluar në dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes, dhomën e ngrënies, bare, restorante, hotelin dhe në çdo vend që ju pëlqen.
  -Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni nevojë për ndihmë.

 • Lluster i varur nga alumini

  Rreth këtij artikulli
  Skena e aplikueshme Drita varëse e brendshme prej druri të ngurtë me lluster alumini shton tërheqjen unike dhe mund të dekorojë çdo hapësirë. Trupi i ndriçimit është i lidhur me fije vidë; Lehtë për t’u instaluar, e qëndrueshme. E përkryer për dekorimin e kuzhinës, dhomës së ngrënies, kafenesë, barit, dhomës së gjumit, dyqanit, salloneve.
  Zgjedhja e ndriçimit E përputhshme me çdo poq inkandeshent, LED, halogjen, fluoreshent kompakte me bazë E27. Fuqia e disponueshme e llambës është 60 W max. Burimi i energjisë AC: 110V-240V. Hapësira e përshtatshme: 8-25 katrorë. Gjerësia 34cm, Lartësia 35cm, Gjerësia 36cm, Lartësia 39cm, Gjerësia 26cm, Lartësia 41cm, (madhësia e vetme e dritës), Pesha: rreth 2Kg:0cm, e varur i rregullueshëm).
  Dizajn elegant dhe kreativ Ndriçimi i këtij lluster përmban një dizajn unik, elegant dhe tërheqës, akriliku i brendshëm ndihmon në sigurimin e një ndjesie të butë ndriçuese të çiftëzuar, përfshin të gjithë pajisjet e montimit për instalim të shpejtë dhe të lehtë.

 • Llampë e varur me një dritë

  Lluster minimal me një dritë të frymëzuar nga vintage shton karakter mbi kuzhinën, në banjo ose dhomat tuaja të gjumit.
  Ky lluster Vintage është i përkryer për zona të ndryshme. Vendoseni këtë dritë elegante në dhomën e ngrënies, kuzhinën, barin, dhomën e gjumit, dhomën e ngrënies, dhomën e ndenjes, hyrjen, zyrën, korridorin, hyrjen, strofkën ose mbi ishullin e kuzhinës.
  Ne jemi të krenarë në llusterët tanë tërheqës dhe inovativ, kështu që të gjitha produktet tona vijnë me një garanci 1-vjeçare të produktit. Blini me besim!
  Lehtë për t’u instaluar: nëse nuk ndjeheni rehat kur prekni gjëra të energjisë elektrike, ju rekomandojmë të angazhoni një elektricist të certifikuar, instalimi është i lehtë, por duhet pasur në konsideratë së pari sigurinë.
  Gjatësia e rregullueshme e zinxhirit: Zinxhiri është i fortë, i cili nuk është i lehtë për t’u liruar, pajisja është shumë e qëndrueshme.

 • Lluster metalik kreativ me një dalje 41cm

  Rreth këtij artikulli
  Detajet e materialit: Llusteri i tavanit është bërë nga materiale metalike të sigurta dhe me cilësi të lartë, ngjyra është e punuar me temperaturë të lartë, është e lehtë dhe delikate, rezistente ndaj ndryshkut dhe nuk zbehet, e lehtë për t’u pastruar, e qëndrueshme.
  MBG: Jemi të përkushtuar për t’u ofruar blerësve produkte dekorimi të shtëpisë me cilësi të lartë dhe të përballueshme, duke ndihmuar në krijimin e një hapësire jetese të bukur dhe praktike.
  Mbajtësi i llambës E27/26: maksimumi 60W, voltazhi mund të përdorë AC110v-240v, mund të përdorë lloje të ndryshme poqash, poqa LED / inkandeshente / Edison (poqat nuk përfshihen).
  Kabllo e varëses së llusterit: kablloja e paracaktuar e transportit është 120 cm (nëse keni nevojë për një kabllo zgjatuese, ju lutemi na kontaktoni paraprakisht)!

 • Lluster metalik kreativ me një dalje (40cm)

  Rreth këtij artikulli
  Detajet e materialit: Ky lluster është bërë nga materiale metalike të sigurta dhe me cilësi të lartë, është rezistente ndaj ndryshkut dhe nuk zbehet, e lehtë për t’u pastruar, e qëndrueshme.
  MBG shpk: Jemi të përkushtuar për t’u ofruar blerësve produkte ndriçimi me cilësi të lartë dhe të përballueshme, duke ndihmuar në krijimin e një hapësire jetese të bukur dhe praktike.
  Mbajtësi i llambës E27/26: maksimumi 60W, voltazhi mund të përdorë AC110v-240v, mund të përdorë poqa të llojeve të ndryshme, LED / inkandeshente / Edison (poqat nuk përfshihen).
  Kabllo varëse: Kablloja e paracaktuar e transportit është 120 cm (nëse keni nevojë për kabllo më të gjatë, ju lutemi na kontaktoni paraprakisht)!

 • Lluster metalik kreativ me një dalje (32cm)

  Informacioni i produktit
  Detaje teknike

  Dimensionet e produktit ‎1 x 1 x 1 cm; 950 gram
  Stili klasik
  Materiali Bronz, Hekur, Metal
  Komponentët e përfshirë Vida, Hije
  Karakteristika të veçanta Energji Efiçiente
  Ngjyra e hijes e zezë
  Materiali i hijes Hekur, Metal
  Përshkrimi i energjisë dhe prizës: Elektrike me kabllo
  Lloji i instalimit të çelësit Varur
  Fuqia 40 vat
  Pesha e artikullit ‎950 g

 • Lluster metalik kreativ me një dalje (30cm)

  Rreth këtij artikulli
  Detajet e materialit: Ndriçimi nga ky lluster i varur është bërë nga materiale metalike të sigurta dhe me cilësi të lartë, është rezistente ndaj ndryshkut dhe nuk zbehet, e lehtë për t’u pastruar dhe është e qëndrueshme.
  LLusterat tanë: Ne jemi të përkushtuar për t’u ofruar blerësve produkte dekorimi & ndriçimi me cilësi të lartë dhe të përballueshme, duke ndihmuar në krijimin e një hapësire jetese të bukur dhe praktike.
  Fyti i llambës E27/26: maksimumi 60W, voltazhi mund të përdorë AC110v-240v, mund të përdorë një shumëllojshmëri burimesh drite, poqa LED / poqa inkandeshente / Edison (poqat nuk përfshihen).
  Kabllo që mban llusterin nga tavani: kablloja e paracaktuar e transportit është 120 cm (nëse keni nevojë për një kabllo më t’gjatë, ju lutemi na kontaktoni paraprakisht)!

Main Menu