• Lluster Pedant 4194/3p

  Lluster, Dritë tavani, Dritë varëse. Ndriçimi juaj unik që ndriçon shtëpinë tuaj, i jep shtëpisë tuaj një pamje të re.
  Është lluster me jetëgjatësi. I jep shtëpisë tuaj një pamje të re.

  Përshtatet në dhomën tuaj të gjumit, dhomën e ndenjes, dhomën e ngrënies etj

 • Lluster Pedant C1966/8

  Përshkrimi

  Ky është një lluster me dritë LED me fuqi të lartë. Mund të varet tavanë, në zonën e shkallëve, në qendrën tregtare dhe në hotelin tuaj.

 • Llambadar metalik industrial i punuar me hekur

  • Instalim i lehtë: Përfshirë aksesorët e instalimit, instalim i lehtë. Zinxhiri i llambadarit është i rregullueshëm. Thjesht duhet të kaloni disa minuta duke varur ndriçuesin dhe më pas të shijoni dekorimin e shtëpisë.
  • Përshtatshëm për skena të ndryshme: i përshtatshëm për llambën e ishullit të kuzhinës, llambadarin e leximit pranë shtratit, llambadarin pranë shtratit, dhomën e gjumit, ndriçimin e dhomës së ngrënies, dhomën e ndenjes, korridorin, shkallët, zyrën, papafingo, dhomë çaji, kafene, dhomë artizanale, bar, restorant, klub dhe vende të tjera të kohës së lirë.
  • E përkryer për përdorim në korridor/shkallë, holl/hyrje, kuzhinë, zyrë shtëpie, dhomë ngrënie, dhomë ndenjeje, dhomë gjumi
 • LLuster i dhomës së ndenjes me kristal prizmatik modern minimalist

  Përshkrimi

  Madhësia: 25 inç dhe lart
  Gjatësia: 25.5″
  Gjerësia e pajisjes: 25.5″
  Lartësia e pajisjes: 31.5″
  Gjatësia e zinxhirit/kordonit: 39.5″
  Llamba e përfshirë: Po
  Ngjyra e hijes: e qartë
  Numri i dritave: 2
  Temperatura e ngjyrave: Marshi i tretë
  Stili: Modern
  Fuqia maksimale e llambës: 60 deri në 99 vat
  Materiali: Metal
  Numri i niveleve: 2 nivele
  Lloji i hijes: Kristal
  Drejtimi i hijes: Ambient
  Ngjyra: Inox-çelik
  Lloji i pajisjes: Unik
  Materiali i hijes: Kristal
  Forma e tendës: e rrumbullakët
  Lloji i montimit: Kordoni
  Tensioni: 220V-240V 110V-120V
  Baza e llambës: SMD
  Lloji i dritës: LED

 • Lluster Pedant SL 1003

  Rreth këtij artikulli

  Avantazhi: Ky llambadar e bën dhomën tuaj më të lehtë dhe më të bukur, dhe ndriçimi i butë e bën dhomën më të relaksuar dhe komode.
  ▲ Punim delikat: trupi me tela metalike, rezistencë ndaj temperaturës së lartë dhe korrozionit, përdorim afatgjatë, pa ndryshk dhe zbehje. Pllakë tavani e veshur me metal, e qëndrueshme dhe e besueshme, procesi i veshjes nuk bie ngjyrë, nuk zbehet
  Drita LED: LED-të ofrojnë një dizajn elegant që e bën dhomën shumë të ndritshme për një dalje perfekte të dritës. Efiçiente ndaj energjisë dhe miqësore me mjedisin
  Drita e bardhë e ngrohtë: dritë e ngrohtë dhe e butë, mjaft e ndritshme dhe jo verbuese, e cila mbron shikimin tuaj nga drita e pamjaftueshme dhe drita e ndritshme. Përveç kësaj, drita e ngrohtë e kësaj llambë mund ta bëjë dhomën më komode dhe relaksuese dhe të sigurojë më shumë dritë për një mjedis të mirë ndriçues.
  Përdor: dhomë, dhomë gjumi, dhomë ngrënie, korridor, kuzhinë, zyrë, studio, restorant, hotel, bibliotekë, sallë takimesh, dhomë ekspozite, dyqan, dritare dhe shumë ndriçues të tjerë të aplikacioneve etj.

 • Luster Modern i Thurur

  Detajet e produktit

  Dritë tavani me cilësi të mirë për shtëpinë dhe zyrën tuaj. E cila jep një pamje shumë tërheqëse? Ky llambadar jep dritë të ngrohtë përmes llambave të tij të përfshira në llambadar. Ndryshoni atmosferën e dhomës me këtë llambadar madhështor. E shkëlqyeshme për rrugët e hyrjes, dhomat e ngrënies dhe dhomat e gjumit, kjo dritë magjepsëse e llambadarit është e bërë nga ngjyrat e varura vezulluese. Me një dizajn tërheqës të lakuar, kjo pajisje do të ngrohë shtëpinë tuaj

  E qëndrueshme

  jetëgjatë

  Dizajn i bukur

  E përballueshme

  Klasi
  • Me stil
  • Dizajn i bukur
  • E përballueshme

 • Lluster GoE

  Dizajni tërheqës i bën llambat nga marka jonë një blerje të shkëlqyer që do të plotësojë brendësinë tuaj me dritë, ngrohtësi dhe rehati. Pezullimet janë të destinuara për përdorim në hapësira banimi dhe publike. Lejohet varja e llambadarit nga një tavan i varur. Në këtë rast, duhet të parashikoni praninë e një elementi të ngulitur nën tavanin e pezulluar. Gjatësia e litarëve në llambë mund të rregullohet me kërkesë të blerësit. Për ta bërë këtë, duhet të lironi kapëset dhe të shtrëngoni litarët në lartësinë e dëshiruar.

 • Lluster Koshere 3

  Llusteri i varur Koshere 3 do të zërë një vend qendror në çdo dhomë. I prodhuar duke përdorur teknologjinë më të fundit, modeli do të përshtatet lehtësisht në brendësi të dhomave të stileve të ndryshme. Mund të porosisni llambën 03425-0.4-03 në faqen e internetit me një klik ose të përdorni ndihmën e një menaxheri. Dorëzimi i mallrave kryhet në Moskë dhe në të gjithë Rusinë, në një kohë të rënë dakord më parë me blerësin. Pagesa për mallrat është e mundur ose me transfertë bankare ose kartë bankare, ose me para në dorë tek korrieri që dërgon mallrat.
  Источник: https://www.lstr-shop.ru/cat/lustry/tovar-335725

 • Lluster Pendant me 3 Rrathë

  Rreth këtij artikulli

  • Dizajni i dritave me varëse të bardha: pamja e bardhë plotëson stilin modern të dekorimit të mobiljeve, duke shtuar stilin minimalist të artit në shtëpinë dhe zyrën tuaj.
  • Diametri: 40+ 60+ 80 cm, konsumi i energjisë: 70 W, dritë varëse unaze moderne LED me dizajn të veçantë metalik. Përmban llamba LED të kursimit të energjisë të klasës së efikasitetit të energjisë A ++
  • Lartësia e rregullueshme deri në 100 cm për montim. Dizajni unik është një tërheqje e syve që plotëson në mënyrë të përkryer dhomën e ndenjes të dizajnuar bashkëkohor. Është gjithashtu një kulm i vërtetë gjatë ditës.
  • E zbehtë: Temperatura e ngjyrës mund të rregullohet nga e bardha e ftohtë (6000K) në e bardha e ngrohtë (3000K) drita dhe ndriçimi nëpërmjet një telekomandë të përshtatshme.
  • Materiali: akrilik dhe hekur, ky objekt i lehtë shfaqet në mobilje shumë moderne me teksturë të qartë. Për dhomën e ndenjes të projektuar rishtazi ose zyrën elegante të shtëpisë: llambadar LED me cilësi të lartë.
 • Lluster prej hekuri të punuar

  Rreth këtij artikulli

  • Llamba e varur industriale me 1 llambë, dizajn retro e hekurit të punuar, ju mund të rregulloni lirshëm gjatësinë e zinxhirit për të marrë ndriçimin më të mirë që dëshironi.
  • Stili / madhësia e vendit të cilësisë së mirë: Ju lutemi kontrolloni foton për më shumë detaje përpara se të porosisni. Shënim: Llamba nuk është e përfshirë.
   Kërkesat e llambës: Përdorni një llambë E27, deri në 60 W. (nuk përfshihen). 110-240 V. Instalimi është i shpejtë dhe i lehtë.
  • Dizajni klasik: Ky llambadar kreativ hekuri Vintage ka një dizajn unik që është ideal për kuzhinë/ngrënie/dhomë gjumi/dhomë leximi/dhomë ndenjeje/kafe/bar/klub/hotel/magazinë/korridor.
  • Lehtë për t’u instaluar: Procesi i instalimit është i thjeshtë, duke përfshirë të gjithë pajisjet e montimit, prandaj mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje. Ne jemi këtu për të ndihmuar. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.
 • Lluster Rrethor 3

  Përshkrimi : Llambë varëse dekorative e dhomës së ngrënies me abazhur metalik të veshur me pluhur dhe abazhur të fortë plastik të lyer me ngjyrë të verdhë. Llamba është e përbërë nga 15 detaje për të dekoruar në mënyrë më të shkëlqyer dhe luksoze hapësirën e ndriçimit.

 • Lluster Llamp 10194 / 3+3

  Përshkrimi : Llambë varëse dekorative e dhomës së ngrënies me abazhur metalik të veshur me pluhur dhe abazhur të fortë plastik të lyer me ngjyrë të bardhë. Llamba është e përbërë nga 15 detaje për të dekoruar në mënyrë më të shkëlqyer dhe luksoze hapësirën e ndriçimit.

 • Lluster Llamp L124 3+3

  Detajet e produktit

  INFORMACION PËR PRODUKTIN: Varëse me cilësi të mirë për shtëpinë dhe zyrën tuaj. vijnë me 3 ngjyra të ndryshme të dritës së ekranit, e cila jep një pamje shumë tërheqëse. Ky llambadar jep dritë të ngrohtë përmes llambave të tij të përfshira në llambadar. Ndryshoni atmosferën e dhomës me këtë llambadar madhështor. E shkëlqyeshme për rrugët e hyrjes, dhomat e ngrënies dhe dhomat e gjumit, ky llambadar magjepsës me varëse është i bërë nga pastra e varur vezulluese. Me një dizajn tërheqës të lakuar, kjo pajisje do të ngrohë shtëpinë tuaj me një përfundim me shkëlqim

Main Menu