• Llampë alumini me kokë druri

  Rreth këtij artikulli
  Dizajni elegant: llambadari ynë përmban një formë mahnitëse me kornizë solide dhe efekt të mrekullueshëm që krijon një pamje të bukur dhe elegante.
  Madhësia e abazhurit: 40*40*18CM/ 15.7*15.7*7IN(L*W*H). Diametri i bazës: 12CM/ 4.7IN.
  Koka moderne prej druri me dizajn të dritës varëse abazhuri metalik mund të dekorojë dhomat në stilin vintage dhe mund të thyejë dekorimin monoton të dhomës.
  Ngjyrosja e cekët dhe e gjerë e llambës mund të plotësojë të gjithë dhomën me dritë të shndritshme, ndërkohë, kur ta instaloni në bare apo bare, do të ishte e mrekullueshme.
  Përshtatni bukur çdo hapësirë: Mund ta varni këtë pajisje elegante, të lehtë për t’u instaluar në shumë vende. Të tilla si të përsosura mbi ishullin tuaj të kuzhinës ose kotësinë, dhomën e ngrënies, vilën, shtëpinë në fermë, etj.

 • Dritë varëse e zezë dhe e bardhë

  • Llusteri stilit kreativ: llambadar industrial retro, struktura e kurbës me dizajn të bukur, llambadar me dizajn modern industrial, abazhur metalik cilësor, zgjedhje të ndryshme, dekorime të ndryshme, në modë dhe të gjithanshëm.
  • Lluster varëse materiale: materiale harduerike të zgjedhura me cilësi të lartë, llak pjekjeje me temperaturë të lartë, elegante dhe elegante, plot ngjyra, teksturë e pastër. pajisje druri, teksturë natyrale, qartë e dukshme.
  • E27/E26 llambadar: maksimumi 60W, duke përdorur kokën e llambës standarde ndërkombëtare E27/E26, tension opsional AC110v-240v, mund të përdorë një shumëllojshmëri burimesh drite, llamba LED/llamba inkandeshente/Edison (me përjashtim të llambave). Instalim me tel. Montimi: Lehtë për t’u instaluar. Pllaka e tavanit: 10cm/3.9in (pllaka standarde e tavanit të standardeve amerikane dhe kanadeze amerikane 12CM/4.7in),
  • Llusteri rregullueshëm: litari është i rregullueshëm. Ju mund të rregulloni lartësinë e varjes sipas kërkesave tuaja: 120 cm / 47.2 inç, mund të rregullohet sipas nevojave tuaja. (Ne e zgjasim kabllon për ju pa pagesë, duhet të na kontaktoni veçmas pas blerjes).

 • Dritat e tavanit me model druri në stilin modern

  Rreth këtij artikulli
  -Abazhur metalik: Ngjyrë llambë e bardhë e elektrizuar superiore e integruar në një strukturë me model druri metalik me cilësi të lartë; e plotësuar me tel bakri të gërshetuar najloni me vija.
  -Dimensionet e sakta: diametri i abazhurit është 30 cm (duke e krahasuar atë me diametrin e një top basketbolli që është 24,6 cm).
  -Ky llambadar ka transmetim të fortë të dritës, dritë të qartë dhe të butë, jo verbues apo verbues, me jetëgjatësi të gjatë shërbimi.
  -Dizajni i veçantë mund të nxjerrë në pah efektin e përsosur të ndriçimit. Është ndriçuesi i përsosur për t’u instaluar në dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes, dhomën e ngrënies, hojet, barin, restorantin, hotelin dhe në çdo vend që ju pëlqen.
  -Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni nevojë për ndihmë.

 • Lluster varëse alumini

  Rreth këtij artikulli
  Skena e aplikueshme Drita varëse e brendshme prej druri të ngurtë me llambadar alumini shton tërheqjen unike dhe mund të dekorojë çdo hapësirë. Trupi i ndriçimit është i lidhur me fije vidë; Lehtë për t’u instaluar, e qëndrueshme. E përkryer për dekorimin e kuzhinës, dhomës së ngrënies, kafenesë, barit, dhomës së gjumit, dyqanit, salloneve.
  Zgjedhja e ndriçimit E përputhshme me çdo llambë inkandeshente, LED, halogjene, fluoreshente kompakte me bazë E27. Fuqia e disponueshme e llambës është 60 W max. Burimi i energjisë AC: 110V-240V. Hapësira e përshtatshme: 8-25 katrorë. Gjerësia 34cm, Lartësia 35cm, Gjerësia 36cm, Lartësia 39cm, Gjerësia 26cm, Lartësia 41cm, (madhësia e vetme e dritës), Pesha: rreth 2Kg:0cm, e varur i rregullueshëm).
  Dizajn elegant dhe kreativ Ndriçimi i varëses së tavanit përmban një dizajn unik të hijes së daulleve që është elegant dhe tërheqës, akriliku i brendshëm ndihmon në sigurimin e një ndjesie të butë ndriçuese të çiftëzuar, përfshin të gjithë pajisjet e montimit për instalim të shpejtë dhe të lehtë.

 • Llampë e varur me një dritë

  Mini varëse shtëpie me një dritë të frymëzuar nga vintage shton karakter mbi ishujt e kuzhinës, në banjo ose dhoma gjumi
  Llamba e varur Vintage është e përkryer për zona të ndryshme. Vendoseni këtë dritë të ndritshme dhe elegante në dhomën e ngrënies, kuzhinën, barin, dhomën e gjumit, dhomën e ngrënies, dhomën e ndenjes, hollin, hyrjen, zyrën, korridorin, hyrjen, strofkën ose mbi ishullin e kuzhinës
  Ne jemi të sigurt në ndriçimin tonë tërheqës dhe inovativ, kështu që të gjitha produktet tona vijnë me një garanci 1-vjeçare të produktit. Blini me besim!
  Lehtë për t’u instaluar: një manual profesional përdoruesi do t’ju udhëzojë se si ta montoni këtë llambë tavani, nëse nuk ndjeheni rehat kur prekni sendet e energjisë elektrike, ju rekomandojmë të punësoni një elektricist të certifikuar, punë e lehtë, por e konsideruar së pari në siguri.
  Gjatësia e rregullueshme e zinxhirit: Zinxhiri është i fortë, i cili nuk është i lehtë për t’u liruar, pajisje shumë e qëndrueshme.

 • Lluster metalik kreativ me një dalje 41cm

  Rreth këtij artikulli
  Detajet e materialit: Ndriçimi varëse është bërë nga materiale metalike të sigurta dhe me cilësi të lartë, boja e pjekjes me temperaturë të lartë është e lehtë dhe delikate, rezistente ndaj ndryshkut dhe nuk zbehet, e lehtë për t’u pastruar, e qëndrueshme dhe kontrollon rreptësisht çdo detaj.
  Landori Creative Nordic: I përkushtuar për t’u ofruar blerësve produkte dekorimi të shtëpisë me cilësi të lartë dhe të përballueshme, duke ndihmuar në krijimin e një hapësire jetese të bukur dhe praktike.
  Mbajtësi i llambës E27/26: maksimumi 60W, voltazhi mund të përdorë AC110v-240v, mund të përdorë një shumëllojshmëri burimesh drite, llamba LED/llamba inkandeshente/Edison (llambat nuk përfshihen).
  Teli i tavanit me cilësi të lartë: kablloja e paracaktuar e transportit është 120 cm/47,2 inç (nëse keni nevojë për një kabllo zgjatuese, ju lutemi na kontaktoni paraprakisht)! Shënim: Shtetet e Bashkuara, Kanada (pllaka e parazgjedhur e tavanit 12CM/4,7in)

 • Lluster metalik kreativ me një dalje (40cm)

  Rreth këtij artikulli
  Detajet e materialit: Ndriçimi varëse është bërë nga materiale metalike të sigurta dhe me cilësi të lartë, boja e pjekjes me temperaturë të lartë është e lehtë dhe delikate, rezistente ndaj ndryshkut dhe nuk zbehet, e lehtë për t’u pastruar, e qëndrueshme dhe kontrollon rreptësisht çdo detaj.
  Landori Creative Nordic: I përkushtuar për t’u ofruar blerësve produkte dekorimi të shtëpisë me cilësi të lartë dhe të përballueshme, duke ndihmuar në krijimin e një hapësire jetese të bukur dhe praktike.
  Mbajtësi i llambës E27/26: maksimumi 60W, voltazhi mund të përdorë AC110v-240v, mund të përdorë një shumëllojshmëri burimesh drite, llamba LED/llamba inkandeshente/Edison (llambat nuk përfshihen).
  Teli i tavanit me cilësi të lartë: kablloja e paracaktuar e transportit është 120 cm/47,2 inç (nëse keni nevojë për një kabllo zgjatuese, ju lutemi na kontaktoni paraprakisht)! Shënim: Shtetet e Bashkuara, Kanada (pllaka e parazgjedhur e tavanit 12CM/4,7in)

 • Lluster metalik kreativ me një dalje (32cm)

  Informacioni i produktit
  Detaje teknike

  Dimensionet e produktit ‎1 x 1 x 1 cm; 950 gram
  Stili klasik
  Materiali Bronz, Hekur, Metal
  Komponentët e përfshirë Vida, Hije
  Karakteristika të veçanta Energji Efiçiente
  Ngjyra e hijes e zezë
  Materiali i hijes Hekur, Metal
  Përshkrimi i energjisë dhe prizës: Elektrike me kabllo
  Lloji i instalimit të çelësit Varur
  Fuqia 40 vat
  Pesha e artikullit ‎950 g

 • Lluster metalik kreativ me një dalje (30cm)

  Rreth këtij artikulli
  Detajet e materialit: Ndriçimi varëse është bërë nga materiale metalike të sigurta dhe me cilësi të lartë, boja e pjekjes me temperaturë të lartë është e lehtë dhe delikate, rezistente ndaj ndryshkut dhe nuk zbehet, e lehtë për t’u pastruar, e qëndrueshme dhe kontrollon rreptësisht çdo detaj.
  Landori Creative Nordic: I përkushtuar për t’u ofruar blerësve produkte dekorimi të shtëpisë me cilësi të lartë dhe të përballueshme, duke ndihmuar në krijimin e një hapësire jetese të bukur dhe praktike.
  Mbajtësi i llambës E27/26: maksimumi 60W, voltazhi mund të përdorë AC110v-240v, mund të përdorë një shumëllojshmëri burimesh drite, llamba LED/llamba inkandeshente/Edison (llambat nuk përfshihen).
  Teli i tavanit me cilësi të lartë: kablloja e paracaktuar e transportit është 120 cm/47,2 inç (nëse keni nevojë për një kabllo zgjatuese, ju lutemi na kontaktoni paraprakisht)! Shënim: Shtetet e Bashkuara, Kanada (pllaka e parazgjedhur e tavanit 12CM/4,7in)

 • Ndriçim varëse e zbrazët në formë diamanti

  ● Ndriçimi i tavanit të varur nordik: Ky ndriçim varëse është një pamje industriale, përfshin dritë varëse (E verdhë, e zezë, e kuqe, blu), kombinim unik i stilit vintage dhe modern, duket i thjeshtë por tërheqës.
  ● Materiali i shkëlqyeshëm i dritës së varur: Ngjitës i dritës së tavanit Përdorimi i materialeve të zgjedhura metalike të cilësisë së lartë, trupi i llambës me bojë pjekjeje me temperaturë të lartë, teksturë e pastër, e shëndetshme, jo e zbehtë, pllakë e trashë tavani me kapacitet mbajtës të fortë Llambë pezulluese dhe shumë e qëndrueshme.
  ● Instalimi DIY: Llamba me 4 ngjyra, Mund të përputheni lirisht me llambat e tavanit me 4 ngjyra, të zgjidhni shumë ose dy ngjyra të preferuara, gjithashtu mund ta përdorni si një varëse dritash të vetme, të kombinuara me dekorimin tuaj të brendshëm.
  ● I lehtë për t’u instaluar:: Llambadar me dritë tavani Procesi i instalimit është i thjeshtë, pa procedura të komplikuara dhe mund të rregullohet sipas preferencës dhe dizajnit tuaj. 1-Drita Përfshirë paketën e aksesorëve (me përjashtim të llambave), ju lutemi ndërpriteni energjinë përpara instalimit, kushtojini vëmendje sigurisë.
  ● Zbatimi i gjerë: Drita varëse moderne është e përkryer për ishullin e kuzhinës, dhomën e ngrënies, lavamanin, dhomën e ndenjes, korridorin, dhomën e gjumit, , verandën, korridorin, shkallët, hyrjen, hollin, barin, kafenenë. Kjo llambë swag është zgjidhja më e mirë për dekorimin e ndriçimit të shtëpisë tuaj.

   

 • Drita varëse moderne me sferë të punuar me hekur

  Rreth këtij artikulli

  Dizajn perfekt: Ky element i përbërë nga stili vintage i dekoruar me llambadar, përdor kornizë metalike të punuar dhe të qëndrueshme me kombinim të dizajnit individual, cilësia është e shkëlqyeshme dhe duket e qëndrueshme. Përdorimi i kësaj pajisje ndriçimi mund të krijojë një mjedis jetese komod, natyral dhe të dashur.
  Lehtë për t’u montuar: Pajisja e shtëpisë në fermë është e lehtë për t’u instaluar. Dhe është në gjendje të personalizojë gjatësinë shumë lehtë. punon në tavan të sheshtë, të pjerrët, të pjerrët dhe të harkuar, Mund të jeni të lumtur të shijoni dekorimin tuaj të ri.</br>
  Zbatim i gjerë: Llambadari i brendshëm i stilit industrial fshatar të cilësisë së mirë është i përsosur për ishullin e kuzhinës dhe hyrjet dhe dhomat e ngrënies, dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, shtëpinë në fermë, barin, korridorin, punëtorinë, kuzhinën e ishullit, dhomën e miqve, lavamanin e kuzhinës, hollin dhe ndërmarrjet, kompanitë, njësi etj.Llampa për dekorim </br>
  Ju lutemi instaloni dhe përdorni në mënyrë korrekte: Llambadari do të ishte më mirë të instalohej nga një elektricist profesionist. Ju lutemi, ndërpritni furnizimin me energji elektrike kur pastroni dritën ose ndërroni llambat Mos lidhni rrymën derisa pajisja juaj të jetë montuar plotësisht. Mos e prekni llambën kur pajisja është e ndezur ose mos shikoni direkt llambën e ndezur.</br>
  Shërbimi pas shitjes: Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin, ju lutemi na kontaktoni në kohë. Ne do t’ju kontaktojmë brenda 24 orëve. Faleminderit për mbështetjen dhe mirëkuptimin tuaj.

 • Lluster kafaz hekuri në formë diamanti

  Rreth këtij artikulli
  Dizajn unik dhe elegant në formë diamanti, stil vintage dhe industrial, i përshtatshëm për pothuajse të gjitha dhomat.
  E punuar me hekur të cilësisë së lartë, mjeshtëri e detajuar Excelsior. I papërshkueshëm nga ndryshku, i fortë dhe i qëndrueshëm, jetë i gjatë shërbimi. Lehtë për t’u instaluar.
  Përmasat: diametri 32 cm x 32 cm, diametri i mbajtëses: 10 cm, gjatësia e litarit e rregullueshme 100 cm. Ngjyrat e disponueshme: e zezë, e bardhë, rozë e artë
  Tensioni: 220 – 240 V, fuqia: max. 60 W, burimi i dritës: E27 (LED, llambë, Edison etj.). Shënim: llambat nuk janë të përfshira.
  Jo vetëm ndriçim, por edhe një efekt dekorativ për shtëpinë tuaj, kuzhinën, dhomën e ndenjes, papafingo, korridorin, lokalin, dhomën e ndenjes, restorantin etj.

 • Drita varëse në formë kapele 1.2m

  Rreth këtij artikulli
  Llamba e kapelës prej kashte është prej materiali hekuri dhe tekstil me fije qelqi të cilësisë së lartë, rezistente ndaj korrozionit, ndryshkut, e lyer me dorë, e sigurt dhe miqësore me mjedisin. Ju mund ta rregulloni drejtimin e llambës lart ose poshtë sipas stilit të dhomës dhe gjithashtu mund ta instaloni lirisht.
  Materiali i produktit tonë është tekstil me fije qelqi + leckë fibër + hekur, lartësia e llambës është 20 cm dhe është e pajisur me tel varëse të rregullueshme 200 cm.
  i lehtë për t’u instaluar dhe efekti është i mrekullueshëm: një ndriçues me pezullim vertigo, llambadar i mrekullueshëm i fuqishëm dhe ekonomik për të përmbushur nevojat tuaja bazë të ndriçimit
  Linjat e thjeshta dhe te gjalla kane nje hapesire unike ndenje, te pershtatshme per: zyre, dhome gjumi, sallon, ngrenje, dhome hoteli, te gjitha mund te perdoren mire.

 • Drita varëse në formë kapele 450mm

  Rreth këtij artikulli
  Llamba e kapelës prej kashte është prej materiali hekuri dhe tekstil me fije qelqi të cilësisë së lartë, rezistente ndaj korrozionit, ndryshkut, e lyer me dorë, e sigurt dhe miqësore me mjedisin. Ju mund ta rregulloni drejtimin e llambës lart ose poshtë sipas stilit të dhomës dhe gjithashtu mund ta instaloni lirisht.
  | Materiali i produktit tonë është tekstil me fije qelqi + leckë fibër + hekur, lartësia e llambës është 20 cm dhe është e pajisur me tel varëse të rregullueshme 200 cm.
  i lehtë për t’u instaluar dhe efekti është i mrekullueshëm: një ndriçues me pezullim vertigo, llambadar i mrekullueshëm i fuqishëm dhe ekonomik për të përmbushur nevojat tuaja bazë të ndriçimit
  Linjat e thjeshta dhe te gjalla kane nje hapesire unike ndenje, te pershtatshme per: zyre, dhome gjumi, sallon, ngrenje, dhome hoteli, te gjitha mund te perdoren mire.

 • Lluster me ndriçim dekorativ tre dalje 60w

  Rreth këtij artikulli
  [Dizajn konciz]: Llamba varëse me ndriçim dekorativ në shtëpi adopton dizajn rrethor unazor, i thjeshtë dhe i bukur, shumë i përshtatshëm për ndriçim dekorativ në restorante, dhoma ndenjeje, bare, kafene etj.
  [Burimi i dritës, jetëgjatësia]:-Llamba varëse e ndriçimit dekorativ të shtëpisë adopton burimin e dritës LED, i cili kursen energji dhe efikas. Jeta e shërbimit është e gjatë, në fakt nuk ka nevojë të zëvendësohet llamba dhe mund të ndizet vazhdimisht për një kohë të gjatë.
  [Madhësia dhe fuqia]-Diametri i trupit të llambës është 200+400+600cm, dhe lartësia e telit të varur është 100cm (gjatësia mund të rregullohet). Fuqia: 38w Tension: 220-240V.
  [Kontrolli inteligjent]:-Llamba varëse mbështet zbehjen pa shkallë, ju mund të rregulloni lirshëm ndriçimin dhe temperaturën e ngjyrës së llambës përmes telekomandës, efekti i ndriçimit është shumë i mirë dhe mund t’ju sjellë përvojën më të mirë të ndriçimit.
  [Shërbimi]: – Ne ofrojmë shërbim 10-orësh ndaj klientit, nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni, ne do t’ju përgjigjemi brenda 24 orëve.

 • Lluster moderne me tre unaza të arta 60w

  Rreth këtij artikulli
  💡 Varëse me dizajn modern – Dizajni modern i varëseve përbëhet nga 3 varëse me lartësi të rregullueshme. llusterët modernë LED do të shtojnë elemente më elegante dhe luksoze në shtëpinë tuaj. Shume i pershtatshem per arredimin e shtepise, si holl, shkalle, korridore, ishuj kuzhine, dhoma artizanale, hotele, vila, dhoma ndenjeje me tavan te larte etj.
  💡 Lartësia e llambës varëse mund të rregullohet – gjatësia e telave të llambës varëse LED mund të rregullohet, kështu që ju mund të bëni vetë forma të ndryshme. Rregullimi i lehtë me kunjat e kyçjes së kabllove, llambadarët elegant dhe në modë të artit dekorativ dhe ndriçimi unik lejojnë që imagjinata juaj të çlirohet plotësisht.
  💡 Lluster që mund të zvogëlohet – Ky lluster i varur përmban një burim drite të integruar LED që zvogëlohet. Në një lluster, ai përfshin dritë të ftohtë, dritë neutrale dhe dritë të ngrohtë. Temperatura e ngjyrës mund të rregullohet midis 3000K dhe 6000K. Mund të plotësojë nevojat tuaja të ndryshme.
  💡 Materiale me cilësi të lartë – Llambadarët krijues me tavan të lartë përdorin burime efikase drite LED, konsum të ulët të energjisë dhe shkëlqim të lartë. Trupi i llambës është prej materiali alumini me cilësi të lartë, i cili është i qëndrueshëm dhe nuk ndryshket; Krijoni një stil modern në shtëpi.
  💡 Shërbimi me cilësi të lartë – ne i japim përparësi kënaqësisë së klientit. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Ne do të plotësojmë kërkesat tuaja brenda 24 orëve.

Main Menu