• Ndriçues Kopshti

  Rreth këtij artikulli
  ● Priza standarde e llambës E27,Tensioni: 110 ~ 240V,Fuqia: Maks. 60 W, Lloji i llambës: llambë inkandeshente, LED, llambë e kursimit të energjisë, etj.
  ● Kjo dritë e jashtme e aluminit e llakuar me cilësi të lartë do të tërheqë vëmendjen në zbehjen tuaj. Dritat e jashtme do të ofrojnë dritë të ulët për të ndriçuar rrugën, shtegun dhe veçoritë më poshtë.
  ● Rritni sigurinë e shtëpisë tuaj dhe shtoni një prekje stili në shtëpinë tuaj me këtë dritë postare ultra moderne. Drita shpërndahet nga anët dhe pjesa e sipërme e montimit duke krijuar një efekt të bukur ndriçimi dhe është i përshtatshëm për përdorim të jashtëm.
  ● Vlerësimi i papërshkueshëm nga uji IP56. I përshtatshëm për të gjitha llojet e motit, mund ta vendosë atë jashtë gjatë gjithë vitit. Materiali alumini dhe akrilik e bën të qëndrueshëm për të punuar nën shi, breshër, borë.
  ● Mund të përdorni fanarin e postës për të ndriçuar pjesën e përparme / oborrin e pasmë, përgjatë rrugës, trotuarit, trotuarit, rreth oborrit ose verandës tuaj, ju lejon të vendosni ndriçim të ndritshëm të jashtëm në të gjithë shtëpinë tuaj dhe të sillni një dekorim në shtegun, kopshtin, verandën tuaj , oborr.

Main Menu