Lluster i kristaltë luksoz me dritë atmosferike

95.00

In stock

Rreth këtij artikulli

● Ndriçoni dhe Dekoroni shtëpinë tuaj Ky lluster përfshin dizajn bashkëkohor, përzihet bukur në stile të ndryshme. Kur zgjidhni poqa të ndryshme, do t’ju japë efekte të ndryshme ndriçimi. Llusteri krijon një atmosferë komode dhe të ngrohtë në shtëpinë tuaj.
● Lluster i sallonit Ky lluster modern për sallon është bërë nga materiali me cilësi të lartë. Punim i shkëlqyer, i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm. E kombinuar me një dizajn të zi dhe të artë, është sa elegant dhe klasik.
● Gamë e gjerë përdorimesh Llusteri është një zgjedhje e mirë për shtëpinë tuaj të re! Gjithnjë e më shumë stilistë të brendshëm zgjedhin këtë lluster që klientët e tyre të arrijnë një dekorim të perfekt dhe të takojnë stilin e ri të shtëpisë. Mund të zgjidhni si një poq normal për dhomën e ngrënies, dhomën e ndenjes ose dhomën e gjumit, gjithashtu e mirë për zyrën tuaj.
Lehtë për t’u instaluar Lehtë për t’u instaluar me udhëzimet e instalimit dhe pjesët e nevojshme, llusteri kur përdoret me poq dhe ndërprerës të  me dimmer, rekomandojmë një elektricist ta bëjë këtë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni drejtpërdrejt.
Ndriçimi i llusterit Llusteri modern përdoret kryesisht në shtëpi në dhomën e ngrënies, kuzhinën, dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit dhe zona të tjera të jetesës, është gjithashtu e përkryer për hotele, restorante, kafene, bare, klube, zyra, galeri, sallonet etj

SKU: 23-A21-67 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit

Lloji i llusterit: Lluster aliazh zinku
Ngjyra e kornizës: Ari i zi
Stili: Thjeshtësi moderne
Ngjyra e dritës: E27 dritë trikromatike
Fuqia: 100W
Dalje 10
Poqi LED
Hapësira e sugjeruar: 10-30 metër katror (Figura tregon shtrirjen e zbatueshme të çdo madhësie në detaje)

I përshtatshëm për: Dhomë ndenje, kuzhinë, dhomë gjumi, korridore, dhomë leximi, dhomë ngrënie, dhomë për fëmijë, studim, etj.

Vëmendje:
1. Për instalim të sigurt dhe të sigurt, ju lutemi sigurohuni që kutia elektrike të jetë e montuar fort dhe e lidhur siç duhet në një pjesë strukturore të ndërtesës.
2. Sigurohuni që të gjitha telat të jenë të lidhur. Kur shpaketoni, kini kujdes të mos tërhiqeni me telat pasi mund të rezultojë një lidhje e keqe.
3. Mos e ndizni rrymën derisa të montohet plotësisht. Ne rekomandojmë instalimin nga profesionistë.

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster i kristaltë luksoz me dritë atmosferike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

Lluster i kristaltë luksoz me dritë atmosferike