Ndriçues në Formë Linie

26.00

In stock

1. Ngjyra e lartë gjatë emitimit të dritës. Për përvojën më të mirë të ndriçimit, ne kemi zgjedhur një burim të shkëlqyer drite me një indeks të renderimit të ngjyrave. Pavarësisht nëse përdoret për lexim në shtrat, ndriçimin e dhomës së ndenjes, apo në banjo, kjo llambë muri mund t’ju tregojë bukurinë e ngjyrave të vërteta.
2. Dizajni unik, pamja unike rrethore dhe dizajn rrotullues, ju lejon të ndjeni bukurinë e gjeometrisë sa herë që rregulloni këndin. Trupi i llambës së hekurit me cilësi të lartë, ngjyra që përmban mund të parandalojë ndryshkun dhe korrozionin, është i bukur dhe i qëndrueshëm. Drita pa shkëlqim këtij ndriçuesi mbron sytë tuaj.
Skonçet e mureve mund të jenë më të theksuara në skenë, të përshtatshme për një shumëllojshmëri të stileve të dekorit.
Ky është një dekorim perfekt për sallonet, dhomat e gjumit, baret, kafenetë, restorantet, kuzhinat, kudo që dëshironi të shtoni sensin artistik.

SKU: 23-A21-20 Kategoritë: , , Etiketat: ,

Përshkrimi i produktit
Bazuar në vlerat e ndershmërisë, entuziazmit, inovacionit dhe besueshmërisë, MBG nuk ka pushuar kurrë së eksploruari produkte cilësore të llusterëve të ndryshëm. Përvoja e mirë e ofruar për klientët është njohur nga shumë blerës.
Ne do të kryejmë inspektime të sakta gjatë transportit të produkteve për t’u siguruar që produktet të jenë të paprekura para dërgesës. Kur hasni probleme, ju lutemi të ndjeheni të lirë të na kontaktoni.

Emri i produktit: Ndriçues Linjë
1. Materiali: Alumin / Metal / ABS
2. Volts: –
3. Watts: 7 W (55cm), 8 W/60cm, 12 W (80cm), 14 W (100cm), 18 W (120cm).
4. Plaza: 500-1000 m². 152cm.
5. Burimi i dritës: LED
6. Temperatura e ngjyrave: (e bardhë e ngrohtë) 2700-3200K, (e bardhë e freskët) 5500-6500K
7. Veqoritë: E montuar, instalimi i lehtë
8. Ngjyra e trupit: e zezë.
Ndriçues i gjatë LED i murit për dhomë të ndenjes, të gjumit, në shtëpi e montuar afër divanit, për ndriçim të sfondit të murit

Bëhu i pari që vlerësonë “Ndriçues në Formë Linie”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

ABAZHURE LED ME 1 DALJE 15W

Ndriçues në Formë Linie