LED Llampë e zezë kreative lineare e murit

28.00

In stock

Rreth këtij artikulli
– Trup harduerik me cilësi të lartë, prerje e hollë, anti-korrozioni dhe anti-ndryshk, i qëndrueshëm
– Mbulesa e transmetimit të dritës akrilike me cilësi të lartë, transmetimi i mirë i dritës, i ngrohtë dhe romantik kur drita është ndezur
– Burimi i dritës LED i shfaqjes jo-flashing, duke përdorur jo-flashing display LED burimi i dritës, jetë të gjatë, prishje anti-dritë, stabilitet të mirë
-Teknologji të shumta të përpunimit të shkëlqyer, të shkëlqyer dhe elegant, texture evidente, anti-korrozioni dhe rezistente ndaj veshjes së qëndrueshme.
-Thjeshtësia, temperamenti thyen traditën, do t’ju çojë në një sferë të re të dritës dhe hijes së vërtetë dhe të pastër.

SKU: 23-A21-21 Kategoria: Etiketat: ,

Ngjyra E zezë-
Materiali Hekur, akrilik
Stili Moderne
Forma e bulbit Mur
Aplikimi: Dhomë e ngrënies ンア, Kuzhina, Living Room
Furnizimi me energji Elektrike me kordon
Karakteristika të veçanta Anti Korozion
Materiali i ekranit Akrilik
Lloji i montimit Montim në Murë
Ngjyra e hijes E bardhë

Bëhu i pari që vlerësonë “LED Llampë e zezë kreative lineare e murit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu