Lluster Linear i Murit

28.00

In stock

Rreth këtij artikulli
– Trup harduerik me cilësi të lartë, prerje e hollë, anti-korrozioni dhe anti-ndryshk, i qëndrueshëm.
– Transmetimi i dritës akrilike është i cilësisë së lartë, të ngrohtë dhe romantike kur drita është ndezur.
– Burimi i dritës ështl LED pa-flashing, pa dridhje drite, është jetëgjatë, ka stabilitet të mirë.
-Teknologji e përpunimit të dritës e shkëlqyer. Shkëlqim elegant, texture evidente, anti-korrozion.
-Thjeshtësia, do t’ju çojë në një sferë të re të dritës dhe hijes së vërtetë dhe të pastër.

SKU: 23-A21-21 Kategoritë: , , Etiketat: ,

Ngjyra E zezë
Materiali Hekur, akrilik
Stili Modern
Forma e bulbit Zgjatur
Aplikimi: Shakllë, Kuzhinë, Dhomë Ndeje
Furnizimi me energji Elektrike me kordon
Karakteristika të veçanta Anti Korozion
Materiali i ekranit Akrilik
Lloji i montimit Montim në Murë
Ngjyra e Dritës E bardhë

Main Menu

ABAZHURE LED ME 1 DALJE 15W

Lluster Linear i Murit