Llambë nordike muri e dhomës së ndenjes

40.00

In stock

 • Garancia: 2 vjet
 • Tensioni: 90-260V
 • Përdorimi: Ndriçimi ditor
 • Teknika: E lyer
 • Stili: Stili Modern
 • Drejtimi ndriçimit: Lart dhe poshtë
 • Burimi i energjisë: AC
 • Numri i burimeve të dritës: 1
 • Materiali: Alumin
 • Sipërfaqja e ndriçimit: 15-30 metra katrorë
 • Burimi i dritës: Poqi LED
 • Lloji i artikullit: Llamb e murit
 • Lloji i instalimit: Montuar në mur
 • Veçoritë: LLAMBË MURORE ME TOPA XHAM
 • Ngjyra: E zezë
 • Materiali i trupit: Alumin
 • Lloji i bazës: Pykë
 • Aplikimi: Dhoma e fjetjes, korridor, dhomë leximi
SKU: 23-A21-25 Kategoritë: , , Etiketat: ,

Ndriçoni hapësirën tuaj të jetesës me llambën tonë moderne të murit LED, e krijuar për të shtuar elegancën nordike në dekorin e shtëpisë suaj. E përkryer për dhomën e ndenjes, kjo llambë e hijshme dhe elegante me siguri do të përmirësojë ambientin e çdo hapësire të brendshme. Me dizajnin e saj unik kjo llambë do të bëjë një zbukurim kreativ në shtëpinë tuaj. E krijuar me materiale të cilësisë së lartë, drita jonë e murit është ndërtuar për qëndrueshmëri dhe është aksesorë perfekt për çdo shtëpi moderne. Ngitni dekorimin tuaj të brendshëm dhe krijoni një atmosferë komode me këtë zgjidhje të bukur dhe funksionale të ndriçimit të murit.

Bëhu i pari që vlerësonë “Llambë nordike muri e dhomës së ndenjes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

ABAZHURE LED ME 1 DALJE 15W

Llambë nordike muri e dhomës së ndenjes