Lluster Postmodern për Dhomë të Ndejes

28.00

In stock

Rreth këtij artikulli

  • Lluster modern Llamba e lehtë luksoze është e fortë, e qëndrueshme, anti-korrozioni dhe ndryshku. Llusteri i kristaltë ka një dizajn modern, i cili është shumë i përshtatshëm për dekorim.
  • Dritë e butë Burimi i dritës LED që kursen energji, gama e gjerë e emetimit të dritës, shkëlqimi i lartë, jeta e gjatë e shërbimit, pa shkëlqim, dritë uniforme, dhe mbron shëndetin e syve.
  • Material me cilësi të lartë Llusteri LED është bërë nga një trup llambe hekuri të lakuar, i cili ka rezistencë të mirë ndaj nxehtësisë, anti-korrozion, anti-lagështi-provë, funksione të sigurta dhe të qëndrueshme.
  • Planifikimi i rekomanduar i hapësirës Llambat me shandan janë shumë të përshtatshme për dhomat e ngrënies, sallonet, dhomat e gjumit, hotelet, restorantet, zyrat, korridoret, poret, korridoret, sallat e ekspozitave, hyrjet etj.
SKU: 23-A21-14 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Produkti
Ky lluster do të shtojë elegancën në shtëpinë tuaj. Dizajni unik përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo dhomë. Elementet moderne dhe tradicionale e kombinojnë këtë dritë për të krijuar një shumëllojshmëri stilesh.
Veqoritë e produktit
Lartësia: 200mm
Tensioni: 100V-240V
Materiali kryesor i trupit të llambës: Hekuri

Materiali kryesor i llambës: Qelq, metal
Type: Xham
Stili: Nordik.
Hapësira e aplikueshme: Dhomë e Ndenjes, Dhomë e ngrënies, Dhomë e gjumit

Për shkak të këndit të shkrepjes dhe dritës, mund të ketë devijime të lehta kromatike. Ky gabim mund të shkaktohet nga mjete të ndryshme matëse prej 1-2 cm.
Sigurimi i cilësisë: Nëse produkti dëmtohet gjatë transportit, ne do të jemi përgjegjës për zëvendësimin ose zëvendësimin e pjesëve.
Shërbimi pas shitjes: Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet tona, ju lutemi të ndjeheni të lirë të na kontaktoni me email, dhe ne do ta trajtojmë atë për ju.
Cilësi e lartë, jetë e gjatë shërbimi, efikasitet i lartë ndriçues, indeks i lartë i renderimit të ngjyrave, shpërndarje e mirë e nxehtësisë, pa rrezatim, konsum i ulët i energjisë, degradim i ulët i dritës.

Main Menu

Abazhure LED me 1 dalje 15W

Lluster Postmodern për Dhomë të Ndejes