LLuster kristali ngjyrë floriri

160.00

In stock

Rreth këtij artikulli

Instalim i thjeshtë: i gjithë hardueri i instalimit për të siguruar instalim të shpejtë dhe të lehtë.
Bëjeni jetën interesante: dhoma e ndenjes e dhomës së gjumit është e zbukuruar me dritat e natës bukuroshe të dekorimit të shtëpisë. Përdorimi i materialeve miqësore me mjedisin si kulmi i ceremonive të dasmave, ahengjeve dhe ngjarjeve speciale është tërheqës.
Drita varëse me jetëgjatësi, konsum të ulët energjie, ngjyra të larta, kursim energjie, krijimi i një shtëpie të gjelbër
krijoni një stil të ndryshëm modern dhe të thjeshtë në dhomën tuaj, shumë elegante dhe bie në sy.
Lluster tavani elegante i përshtatshäm për dhomën e fëmijëve, dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, studimin, dhomën e ngrënies, baret, klubet, dasmat etj.

SKU: 23-A21-63 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Specifikimet

Burimi i energjisë AC
Dalje 15
Materiali i llusterit Xham
I errësueshëm Jo
Garancioni 2 vite
Stili Modern
Materiali i trupit Hekur
A përfshihen poqat Jo
Voltazha 150w
Burimi i dritës LED
Ndriçimi i ngrohtë
Ngjyra 3 ngjyrëshe

Bëhu i pari që vlerësonë “LLuster kristali ngjyrë floriri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu