Lluster Muri 2 Dalje 20w

28.00

In stock

Rreth këtij artikulli

  • Dizajn modern: Ky ndriçues paraqet një dizajn të montuar në mur me një trup llambe metalike ngjyrë + hije silikoni, trajtim sipërfaqësor të ngrirë, nxjerr në pah texturen, dhe nuk ndryshket lehtë, nuk çngjyrosen. Burim drite LED i integruar, dritë e butë, pa shkëlqyes,
  • Specifikimet: Temperatura e ngjyrave: 3000K e bardhë e ngrohtë, 3 modalitete ngjyrash (3000K e bardhë e ngrohtë + 4000K e bardhë natyrore + 6000K dritë e bardhë), e zvogëlueshme. Fuqia: 24W / 34W. Tensioni: 110-240V.
  • Materialet: Hekur, Silikoni.
  • Ngjyra: Zi+Portokall.
  • Burimi i dritës LED.
  • Aplikim Multifunksional për Ndriçim të Brendshëm Kjo llambë e shkëlqyer murale është ideale për ndriçim të brendshëm. Është e përshtatshme për instalim në dhomën e gjumit, banjo, dhomën e fëmijëve, korridor, dhomën e ndenjes, jashtë, tarracë, korridor, shkallë, kafeteri, hotel etj.
  • Instalohet lehtë: Paketa vjen me skonçe muri dhe aksesorë instalimi. Ju mund ta instaloni atë në mur ose dërrasë druri.
  • Kënaqësia juaj është prioriteti yni. Nëse keni ndonjë pyetje, ndjehuni të lirë të na kontaktoni përmes telefonit dhe do të merrni një përgjigje sa më parë që të jetë e mundur.
SKU: 23-A21-12 Kategoritë: , , Etiketat: ,

Informacioni i produktit

Ngjyra E rregullueshme
Materiali Dru, alumin, silikon, hekur, metal, akrilik
Stili Modern
Forma e bulbit Drit e muri
Aplikohet në: Banjo, Dhomë Ndeje, Dhomë e gjumi
Furnizimi me energji  Elektrik me kordon
Materiali i ekranit Akrilik
Numri i burimeve të dritës ‎1
Lloji i montimit Murë

Main Menu

ABAZHURE LED ME 2 DALJE 20W

Lluster Muri 2 Dalje 20w