Llambë e varur me katror të zi 2 katrorë

105.00

In stock

Rreth këtij artikulli
💡 Ky është një koleksion llusterashminimaliste dhe të dizajnuara në mënyrë krijuese. Mund të ndryshoni lartësinë e katrorit, të kompozoni dhomën me zgjidhje të ndryshme dhe më pas të përshtatni dizajnin gjeometrikisht modern sipas dëshirave tuaja. Ky llambadar LED është një element ndriçimi shumë modern dhe mund të kombinohet në mënyrë perfekte me një stil të pastër mobiljesh. Sheshi është një nga format gjeometrike më të rëndësishme dhe universale
💡 Madhësia: 2 unaza / 600cm + 800cm, tel pezullimi 120cm pafundësisht e rregullueshme, ngjyra: e zezë, abazhur akrilik me cilësi të lartë dhe trupi i llambës alumini, bojë e lyer, llambë e lartë e transmetimit të dritës. Shkëlqimi i LED është veçanërisht i ndritshëm dhe koka e unazës ka një dizajn ndriçimi në rënie, kështu që ju mund të përjetoni ndriçim të mirë në tavolinë
💡 Burim i integruar i dritës LED me cilësi të lartë, i zbehtë, me telekomandë, ju mund të rregulloni ndriçimin vazhdimisht nga 5% -100% mbi telekomandën, temperaturën e ngjyrës: 3000-6500k, gjithashtu mund të zvogëloni ndriçimin për të krijuar një Atmosferë. Tensioni: 220-240 V, klasa e efikasitetit të energjisë A ++, certifikimi 3C, jetëgjatësia mesatare është më shumë se 85000 orë, fuqia: 2 unaza – 60 W – 3600 LM, 3 unaza – 110 W – 6600 LM
💡 I përshtatshëm për papafingo, vila, restorante, klube, dhoma gjumi, sallon, kuzhina, kafene, dyqane, bare, zyra, biblioteka, hotele, apartamente, korridore dhe ambiente të tjera të përshtatshme për stile të ndryshme dekorimi që ju sjellin një ndriçim të bukur në mënyrë efektive, të lehtë. për të montuar, duke përfshirë materialin e montimit dhe udhëzimet e detajuara të montimit. Sipërfaqja: 15m²-30m²
💡 SHËRBIMI: Cilësia e shkëlqyer karakterizohet nga ne, kënaqësia juaj është qëllimi ynë më i madh, ne përpiqemi t’u ofrojmë klientëve tanë shërbimin më të mirë. Klientët janë gjithmonë në vend të parë. Nëse keni pyetje në lidhje me produktin, ju lutemi na kontaktoni në kohë me e-mail. Ne do t’ju përgjigjemi brenda 24 orëve derisa të jeni të kënaqur dhe t’ju ofrojmë një përvojë të përsosur blerjeje

SKU: 23-A21-84 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Detaje teknike

Stili Modern
Unaza me ngjyra 2
Forma katrore
Material sintetik
Komponentët e përfshirë Telekomanda, Pajisjet e montimit
Përshkrimi i energjisë dhe prizës: Elektrike me kabllo
Lloji i instalimit Varur, montim në tavan
Lloji i llambës LED

Bëhu i pari që vlerësonë “Llambë e varur me katror të zi 2 katrorë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu