Lluster moderne me tre unaza të arta 60w

40.00

In stock

Rreth këtij artikulli
💡 Varëse me dizajn modern – Dizajni modern i varëseve përbëhet nga 3 varëse me lartësi të rregullueshme. llusterët modernë LED do të shtojnë elemente më elegante dhe luksoze në shtëpinë tuaj. Shume i pershtatshem per arredimin e shtepise, si holl, shkalle, korridore, ishuj kuzhine, dhoma artizanale, hotele, vila, dhoma ndenjeje me tavan te larte etj.
💡 Lartësia e llambës varëse mund të rregullohet – gjatësia e telave të llambës varëse LED mund të rregullohet, kështu që ju mund të bëni vetë forma të ndryshme. Rregullimi i lehtë me kunjat e kyçjes së kabllove, llambadarët elegant dhe në modë të artit dekorativ dhe ndriçimi unik lejojnë që imagjinata juaj të çlirohet plotësisht.
💡 Lluster që mund të zvogëlohet – Ky lluster i varur përmban një burim drite të integruar LED që zvogëlohet. Në një lluster, ai përfshin dritë të ftohtë, dritë neutrale dhe dritë të ngrohtë. Temperatura e ngjyrës mund të rregullohet midis 3000K dhe 6000K. Mund të plotësojë nevojat tuaja të ndryshme.
💡 Materiale me cilësi të lartë – Llambadarët krijues me tavan të lartë përdorin burime efikase drite LED, konsum të ulët të energjisë dhe shkëlqim të lartë. Trupi i llambës është prej materiali alumini me cilësi të lartë, i cili është i qëndrueshëm dhe nuk ndryshket; Krijoni një stil modern në shtëpi.
💡 Shërbimi me cilësi të lartë – ne i japim përparësi kënaqësisë së klientit. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Ne do të plotësojmë kërkesat tuaja brenda 24 orëve.

SKU: 23-A21-85 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Ngjyra e Artë
Materiali Alumin, Hekur, Akrilik
Stili Modern
Dimenzionet 200+400+600mm
Forma e ndriçimit tavan
Lloji i dhomës Kuzhinë, hyrje, dhomë ngrënie
Burimi i energjisë elektrike me kabllo
Karakteristikë e veçantë ‎Errësuese
Kontrolli Aplikacion
Materiali i hijes Hekuri
Lloji i montimit Montimi në tavan
Ngjyra e hijes e bardhë

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster moderne me tre unaza të arta 60w”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu