Lluster me ndriçim dekorativ tre dalje 60w

35.00

In stock

Rreth këtij artikulli
Dizajn konciz: Llusteri me ndriçim dekorativ për shtëpi adopton dizajn rrethor unazor, i thjeshtë dhe i bukur, shumë i përshtatshëm për ndriçim dekorativ në restorante, dhoma ndenjeje, bare, kafene etj.
Burimi i dritës, jetëgjatësia:-Llusteri i  ndriçimit dekorativ për shtëpi adopton burimin e dritës LED, i cili kursen energji dhe efikas. Jetëgjatësia e punës është e gjatë, në fakt nuk ka nevojë të zëvendësohet poqi dhe mund të ndizet vazhdimisht për një kohë të gjatë.
Madhësia dhe fuqia-Diametri i trupit të llusterit është 200+400+600cm, dhe lartësia e telit të varur është 100cm (gjatësia mund të rregullohet). Fuqia: 38w Tension: 220-240V.
Kontrolli inteligjent:-Llusteri mbështet zbehjen, ju mund të rregulloni lirshëm ndriçimin dhe temperaturën e ngjyrës së poqit përmes telekomandës, efekti i ndriçimit është shumë i mirë dhe mund t’ju sjellë përvojë të mirë të ndriçimit.
Shërbimi: – Ne ofrojmë shërbim 10-orësh ndaj klientit, nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni, ne do t’ju përgjigjemi sa më parë që t’jetë e mundur.

SKU: 23-A21-86 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit
Lloji: Llusterme ndriçim dekorativ për shtëpinë tuaj
Stili: modern/i thjeshtë/modë
Madhësia: diametri 60+40+20cm*lartësia 100cm (lartësia e telit të varur mund të rregullohet)
Materiali: Hekur
Materiali kryesor i llusterit: Akrilik
Tensioni i hyrjes: 220-240 V
Lloji i llambës: LED
Fuqia: 38W
Temperatura e ngjyrës: zbehje pa shkallë
Metoda e zbehjes: telekomandë
Jetëgjatësia mesatare (orë): 30000
Niveli i mbrojtjes: IP20
Vlerësimi i efikasitetit të energjisë: A ++
Zona e rrezatimit: 15-25 metra katrorë
Rekomandim: I përshtatshëm për ndriçim dekorativ në restorante, sallone, kafene, bare etj., i lehtë për t’u instaluar.

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster me ndriçim dekorativ tre dalje 60w”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

Lluster me ndriçim dekorativ tre dalje 60w

Lluster me ndriçim dekorativ tre dalje 60w