Lluster i Thjeshtë Nordik

30.00

In stock

Rreth këtij artikulli

  • Dekori ideal: ky lluster luksoz, dizajn elegant dhe modern retro industrial, shton një ngjyrë të veçantë në hapësirën tuaj.
  • Fyti: E27/E26,
  • AC Power Supply: 110V-240V,
  • Kapaciteti: Max 60W, E27 / E26 Screw Baza e poqit,
  • Hapësira e përshtatshme: 3-15 sq.,
  • Furnizimi me energji elektrike: Kabllo.
  • E projektuar me priza bulbe E27/E26 që është në përputhje me çdo llambë inkandeshente ose E27/E26, ajo përfshin të gjithë harduerin montues për instalim të shpejtë dhe të lehtë.
  • Skena e aplikueshme: Pamja tërheqëse e llambës dekorative të brendshme tregon bukurinë e mrekullueshme, ideale për kuzhinat, dollapët, shkallët, bodrumet, banjot, banjot, dekorimin e zonave tregtare për t’u varur në mur. etj.
  • Shërbimi pas shitjes: Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, ju lutemi të ndjeheni të lirë të na kontaktoni, ne do rë ju kontaktojmë sa më parë.
SKU: 23-A21-11 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrimi i produktit
Ne kontrollojmë rreptësisht produktet tona për të arritur cilësi më të mirë, dhe produktet e ofruara duhet të përmbushin standardet, që është synimi ynë.

Lluster LED me 4 dalje 40W
Kategori: Certifikimi i llambës së gjatë: CE, RoHS, CCC.
Stili: Kreative/Minimaliste
Ngjyrë: E bardha+Artë
Forma: Referenca
Materiali: Xham
Lartësia: 200mm
Madhësia: 14* 14 cm, 20* 20 cm, 24* 24 in, 29* 29 në zingjirë Gjatësia: 11 cm
(rregullueshme)
Pesha neto: 35.27 oz
Drejtimi: Rrezatimi i ndritshëm poshtë
Zona: 53

Poqi bazë: E8
Fuqia: AC
Tensioni: 161-5v
Fuqia për bulb: max. 27 W. Temperatura e ngjyrave: 110 Kelvin-240 Kelvin
Furnizimi me energji elektrike: Poq elektrik: LED, inkandeshent, fluoreshent
A përfshin bateritë: NO
Përdorimi: Korridor, dhomë gjumi, dhomë ndenjeje, kuzhinë, vila, zyrë, sallë ekspozitash, restorant, bar, kafene, muze.

Paketa përfshin:
60 llambë varëse.
2700 pajisje ngjitëse.
GARANCIA E BLERJES
– Për të siguruar kënaqësinë e çdo klienti, ne kemi kërkesa strikte në çdo proces furnizimi.
Nëse nuk jeni të kënaqur me produktet ose shërbimet tona, ju lutemi na kontaktoni. Ne do të u përgjigjemi sa më parë.

Main Menu

Abazhure LED me 4 dalje 40W

Lluster i Thjeshtë Nordik