Llambë varëse moderne Top luksoz prej qelqi prej ari me 4 dalje 40W

22.00

In stock

Abazhure LED me 4 dalje 40W
Lartësia: 200mm

  • Përmirësoni estetikën e dhomës: Ky llusteri shton elegancën dhe stilin çdo dhome, duke e bërë atë të përsosur për dhomat e ngrënies, dhomat e ndenjes, dhomat e gjumit dhe hyrjet.
  • Lartësia e rregullueshme: Kordoni i varur i këtij llusteri mund të rregullohet deri në 5 metra, duke ju lejuar të vendosni lartësinë perfekte për hapësirën tuaj.
  • Zonë e gjerë ndriçimi: Me një zonë rrezatimi prej 5-10 ㎡, ky llambadar mund të sigurojë mbulim të gjerë ndriçimi për një hapësirë ​​prej 16-25 m².
  • Materiali i qëndrueshëm: I bërë nga alumini me cilësi të lartë dhe lyerje ose elektrik, ky llambadar me një kokë është i besueshëm dhe i qëndrueshëm.
  • Lehtë për t’u instaluar: Ky llambadar për dhomat e gjumit dhe hapësirat e tjera të jetesës është i lehtë për t’u instaluar, duke e bërë atë një zgjidhje ndriçimi të përshtatshme dhe pa probleme për shtëpinë tuaj.
SKU: 23-A21-8 Kategoria: Etiketat: ,

Përshkrim i produktit
Emri: merimangë me një kokë
Teli i varur: 1.5 m (i rregullueshëm)
Procesi: pikturë
Zona e rrezatimit: 5-10 ㎡
Materiali: alumin + bojë / alumin + elektrik
Hapësira: 53.8-86.1 ft²
Burimi i dritës: E14 (pa burim drite)
Skena: dhoma e gjumit/restoranti/banaku i barit etj.
Ngjyra: E zezë/Artë

Ky dizajn minimalist është i përsosur për ata që kërkojnë një zgjidhje moderne dhe me stil ndriçimi për shtëpitë e tyre. Llambadari disponohet në dy materiale të ndryshme, alumini me lyerje ose alumini me lyerje, të dyja janë të qëndrueshme dhe të qëndrueshme.

Teli i varur është i rregullueshëm dhe ka një gjatësi prej 5 metrash, duke e bërë të lehtë instalimin në çdo dhomë. Procesi i lyerjes së përdorur në llambadar i jep atij një përfundim të lëmuar dhe të lëmuar, duke e bërë atë të përsosur për një sërë stilesh dekorimi.

Llambadari është projektuar për të siguruar ndriçim optimal dhe ka një zonë rrezatimi prej 5-10 ㎡, e cila është e përkryer për dhoma të vogla dhe të mesme. Burimi i dritës është E14, që do të thotë se është i pajtueshëm me një gamë të gjerë llambash. Është e rëndësishme të theksohet se llambadari nuk vjen me një llambë, kështu që do t’ju duhet të blini një të veçantë.

Llambadari me një kokë është i përsosur për hapësira të ndryshme, duke përfshirë dhomat e ngrënies, dhomat e gjumit, hyrjet dhe dhomat e ndenjes. Është projektuar për të ofruar ndriçim të bollshëm duke shtuar një prekje elegance dhe sofistikimi në çdo dhomë.

Bëhu i pari që vlerësonë “Llambë varëse moderne Top luksoz prej qelqi prej ari me 4 dalje 40W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu