Lluster i Ndriçimit me një Topth

22.00

In stock

Përmirësoni estetikën e dhomës: Ky lluster i shton elegancën dhe stilin çdo dhome, duke e bërë atë të përsosur për dhomat e ngrënies, dhomat e ndenjes, dhomat e gjumit dhe hyrjet.
Lartësia e rregullueshme: Kordoni i varur i këtij llusteri mund të rregullohet deri në 5 metra, duke ju lejuar të vendosni lartësinë perfekte për hapësirën tuaj.
Zonë e gjerë ndriçimi: Me një zonë rrezatimi prej 5-10 ㎡, ky lluster mund të sigurojë mbulim të gjerë ndriçimi për një hapësirë ​​prej 16-25 m².
Materiali i qëndrueshëm: I bërë nga alumini me cilësi të lartë, ky Lluster me një kokë është i besueshëm dhe i qëndrueshëm.
Lehtë për t'u instaluar: Ky lluster për dhomat e gjumit dhe hapësirat e tjera të jetesës është i lehtë për t'u instaluar, duke e bërë atë një zgjidhje ndriçimi të përshtatshme dhe pa probleme për shtëpinë tuaj.

SKU: 23-A21-7 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit

Ngjyra: Bakër-25cm
Pesha e artikullit: ‎5,7 kilogramë
Materiali: Xham
Lloji i burimit të dritës: E14
Lartësia e rregullueshme: 2 (m)
Madhësia: 1/4 ngjyra e zezë/bakri (15*15*35cm) 2 ngjyra e zezë/bakri (20*20*40cm) 3 ngjyra e zezë/bakri (25*25**45cm)
Stili: Thjeshtësi nordike
Mesatarja: 10000 (h)
Tensioni: 110–220V
Vendet e aplikueshme: Korridoret, dhomat e ndenjes, dhomat e gjumit, dhomat e leximit, oborret, restorantet, kuzhinat, ballkonet, sallat e ekspozitës, magazina, supermarkete, bare, kafene, dyqane veshjesh.
Materiali i trupit të llambës: Xham/hekur
Zona e rrezatimit: 5 ㎡-10 ㎡
Numri i kokave: 1
[Paketa e përfshirë]
Llusteri * 1 (pa poq)
Aksesorët e instalimit * 1

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster i Ndriçimit me një Topth”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

Abazhure LED me 4 daljeE 40w

Lluster i Ndriçimit me një Topth