Lluster i stilit të shpërthimit të yjeve

45.00

In stock

Rreth këtij artikulli

?Diametri i dritës së llusterit është 24.8″, lartësia është 15″-27.6″
?Rregullimi me shumë kënde, ju mund ta rrotulloni dritën në çdo kënd ose drejtim që dëshironi.
?Llusteri përfshin të gjitha pajisjet e montimit për instalim të shpejtë dhe të lehtë.
?Ndriçuesi është i përshtatshëm për t’u instaluar në dhomën e gjumit, të ndenjes, të ngrënies, hollet dhe çdo dhomë që ju pëlqen.
?Tension: 220V; Burimi i dritës: E27 (poqat nuk përfshihen). Mund të zvogëlohet kur përdorni poqa që zvogëlohen dhe një çelës të me dimmer.

SKU: 23-A21-64 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit

Stili: Postmodern
Madhësia:
6 drita: 78×80 cm
Materiali kryesor i llusterit: Xham
Materiali kryesor i trupit të llambës: Hekur
Baza e llambës: E27
Numri i Dritave: 6
Fuqia: 60w
A përmban poq: jo
Zona e rrezatimit: 15㎡-25㎡

Karakteristika të spikatura:
Instalim i lehtë. Përfshin të gjithë harduerin për instalim.
Tela të forta.
I përshtatshëm për stile të ndryshme: moderne, fermë, industriale

Çfarë ka në kuti?
-1 X Ndriçues varëse
-1 X Çante aksesore
-1 X Manuali i Përdoruesit

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster i stilit të shpërthimit të yjeve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

lluster me 6 koka

Lluster i stilit të shpërthimit të yjeve