Lluster me 6 topa qelqi molekulare

45.00

In stock

Rreth këtij artikulli

CILËSI E LARTË: Trup i lehtë prej hekuri i farkëtuar special, antioksidant, kundër korrozionit, pa njollë. Lluster xhami me transmetim të lartë të dritës, efekti i dritës është i njëtrajtshëm dhe i butë
BURIM SPECIALE DRITE: Zgjidhni burimin special të dritës E27, efekti i dritës është i ndritshëm, drita prishet ngadalë, kursim energjie dhe mbrojtje mjedisore, dizajn rezistent ndaj rrjedhjeve
● MADHËSIA E DRITAVE TË VARËSISË: 6-Drita (Φ: 65cm, H: 45cm)
DEKORIMI: Ky lluster me dizajn minimalist postmodern, personalitet elegant. Jo vetëm ndriçim, por edhe dekorim për shtëpinë tuaj, kjo dritë varëse do ta bëjë shtëpinë tuaj të duket më e mrekullueshme
● SKENA E APLIKIMIT: E pershtatshme per sallon, dhome gjumi, ngrenje, studim, zyre, restorant, bar, kafene, sallon ekspozitash, hotel, holl, papafingo, etj.

SKU: 23-A21-65 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit

Emri i produktit: Lluster
Stili: Minimalist Nordik
Materiali: Metal i farkëtuar / trupi nga xhami
Lloji i burimit të dritës: Dritë LED
Lloji i çelësit: Butoni
Numri i dritave: 6-drita
Sipërfaqja e rrezatimit: 10m2 – 30m2
Tensioni: 60W
Jeta mesatare e shërbimit: 38000 (h)
Ngjyra e trupit të llambës: E zezë
Ngjyra e dritës: Qelibar, e bardhë qumështi, blu gradient, abazhur i pastër me dritë

Shënim:
1. Për shkak të ndryshimit midis ekranit dhe ndriçimit, fotografia mund të ketë një ndryshim ngjyrash nga objekti aktual.
2. Për shkak të matjes manuale, do të ketë disa gabime në madhësinë e produktit.

Informacioni i produktit
Xhami Me ngjyra
Lloji i dhomës Dhoma e gjumit, Dhoma Dite, Zyra e Shtëpisë, Dhoma e ngrënies
Burimi i energjisë elektrike Me kabllo
Kontrollohet Me aplikacion
Zbukurimi Kristal
Baza e llambës E27
Lloji i montimit Montimi në tavan

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster me 6 topa qelqi molekulare”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

lluster me 6 topa

Lluster me 6 topa qelqi molekulare