Lluster Nordik me 6 Topa Qelqi

80.00

In stock

Përshkrimi i produkteve

Madhësia Me 6 dalje
Materiali llusterit Xham
Fuqia 60w
E aplikueshme Hotel/Sallë/Shtëpi/Vilë/Dhomë dite
Paketimi Kuti kartoni
Opsionet e transportit Me me veturë, furgon

Atributet specifike
Stili i Dizajnit Modern
Materiali i trupit Hekuri
Garancia (Vit) 2-Vjet

SKU: 23-A21-60 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Atribute 

Burimi dritës LED
Tensioni i hyrjes (V) AC 85-265V
Fluksi i dritës së llambës (lm) 4180
Temperatura e ngjyrës (CCT) 3500K (e bardhë e ngrohtë)
Indeksi i interpretimit të ngjyrave (Ra) 80
Jetëgjatësia (orë) 30000
Shërbimi i zgjidhjeve të ndriçimit Dizajni i ndriçimit dhe qarkut, plan urbanistik Agi32, paraqitje automatike CAD, matje në vend, Instalimi i projektit
Finish metalike E zezë mat
Fuqia 60 W
Madhësia D450mm*H1200mm
Difuzor Akrilik
Efikasiteti i ndritshëm i llambës (lm/w) 110
Mbështetja Dimmer Po
CRI (Ra>) 80

Paketimi dhe dërgesa
Njësitë e shitjes: Një artikull i vetëm
Madhësia e paketimit të vetme: 130X20X15 cm
Pesha bruto e vetme: 3.500 kg

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster Nordik me 6 Topa Qelqi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

ABAZHURE LED ME 6 DALJE

Lluster Nordik me 6 Topa Qelqi