Lluster Moderne Glob

22.00

In stock

  • Dizajni gjysmë i tërhequr dhe madhësia e produktit: Lustruesi gjysmë i tërhequr (diametri i hijes: 4.72 inç/12cm) adopton një llambë metalike të bardhë dhe një trup llambe prej bronzi.
  • APLIKIMI I GJERË DHE DIZAJNI I PËRSOSUR: Dritat e varura të pushimit janë perfekte për korridoret, hyrjet, poret, dhomat e baltës, shkallët, kuzhinat, dollapët, dhomat e fëmijëve, dhomat e ngrënies, dhomat e gjumit, dhomat e ndenjes, gjithashtu perfekte për zona të ndryshme tregtare: bare, kafene, hotele dhe restorante. Sillni kombinimin perfekt të dizajnit modern dhe industrial.
  •  G9 Base Socket: Drita e varëses me soket standard është e përputhshme me bulbet bazë G9, të tilla si llambat inkandeshente, LED, CFL dhe halogen (bulb max 60W). Kjo dritë afër kupolës është e lehtë për t'u mbajtur më pas, mjafton ta fshini me një leckë të thatë.
  • Lehtë për t'u instaluar dhe përdorur: Të gjitha aksesorët e instalimit janë përfshirë në paketë (bulbs nuk përfshihen). Instalimi i dritës së varëses është shumë i thjeshtë, me udhëzime hap pas hapi, është shumë e lehtë për t'u instaluar.
  •  LARTËSIA E RREGULLUESHME: Drita e varëses është e pajisur me një tel të rregullueshëm (gjatësia maksimale 39.37 inç), mjafton të tërheqësh telin në gjatësinë tënde të dëshiruar dhe ta rregullosh me anë të vidës së vendosur, duke ju lejuar të personalizoni lehtësisht pajisjen e dritës për të plotësuar nevojat tuaja të ndriçimit dhe dizajnin e dëshiruar.
SKU: 23-A21-6 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrimi i produktit

Mirë se erdhët në dyqanin tonë! Ne do t’ju ofrojmë produkte me cilësitë më të mira.

Gjendja: 100%
Ngjyra e produktit: Barghë/artë
Materiali i produktit: Bakër / xham
Madhësia e produktit: A: Diametri: 12cm, Lartësia: 18cm B: diametri: 12cm, lartësia: 26cm
Diametri i çatisë: 10 cm në lartësi të rregullueshme: 100 cm
(Gjatësia e telit të varur mund të rregullohet, nëse keni nevojë për madhësi të tjera, ju lutemi na kontaktoni)

Tensioni: 110V-240V
Mbajtësi i llambës informacion: G9 * 1 / G9 * 2 (pa poq) Certifikimi i produktit: në përputhje me certifikimin
CCC (Gjatësia e telit të varur mund të rregullohet, nëse keni nevojë për madhësi të tjera, ju lutemi plotësoni komentet ose na kontaktoni në kohë)

Përdorni hapësirën: 5-10 metra katrorë. Përdorimi specifik: Në kuzhinë / banak / dhomës së gjumit / brenda / fermë / tavan të lartë të pjerrët / bar / restorant / galeri / showroom / hotel / cafe dhe zyrë.

Paketa përfshin: 1 lluster (dhe aksesorë të tjerë)

Nëse keni pyetje, lirisht mund të na kontaktoni.

Informacion shtesë

Përmasa 200 cm

Main Menu

ABAZHURE LED ME DY DALJE 20W

Lluster Moderne Glob