Top llambë me qelq të bardhë me 2 dalje 20W

22.00

In stock

Abazhure LED me dy dalje 20W
Lartësia: 200mm

  • lluster qelqi, lëndë të parë me cilësi të lartë, transmetim të lartë të dritës pa papastërti, të qëndrueshme.
  • Burimi i dritës E27/E26, duke përdorur burim drite E27/E26 të cilësisë së lartë (llambë që nuk përfshihet), efikasitet të mirë ndriçues, të lehtë për t’u zëvendësuar
  • Zinxhiri i rregullueshëm: Mund të instalohet pa hapa të ndërlikuar. Kombinuar me lidhjen midis kokës së llambës dhe hijes së llambës, përvoja e instalimit dhe përdorimit është përfunduar. Zinxhiri i lustrës është i rregullueshëm dhe gjatësia e zinxhirit mund të ndryshohet sipas preferencës dhe dizajnit tuaj.
  •  Gamë e gjerë aplikimesh, kjo dritë moderne tavan është projektuar për t’u përzier në çdo décor, të përshtatshme për komerciale, industriale, shtëpi dhe shumë skenarë të tjerë. Komerciale, bar, fabrikë, dyqan veshjesh, sallon, korridor, dhomë gjumi, foyer, fermë, kuzhinë, shkallë, garazh, etj.
  • Shërbimi së pari, nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me instalimin dhe cilësinë, ju lutemi na kontaktoni, ne do t’ju ofrojmë zgjidhjen më të mirë brenda 24 orëve.
SKU: 23-A21-10 Kategoria: Etiketat: ,

Përshkrimi i produktit

Mirë se erdhët në dyqanin tonë! Ne do t’ju ofrojmë produkte me cilësi më të lartë.

Gjendja: Specifikimet e reja të produktit 100%
Emri i produktit: Pajisjet e dritave të varura Ngjyra e produktit: E bardhë / e zezë / ari Materiali i produktit: hekuri + qelqi

Madhësia e produktit: 1.Diametri: 20 cm / 7.8 in, Lartësia: 38 cm / 14.9 në diametër tavan: 12 cm / 4.7 në tension: 110V-240V
Lartësia e

rregullueshme: 100 cm / 39.4 në

hapësirën e përdorimit:

3-8 katrore meter
Informacion mbajtësi i llambës: E27/E26 (përjashtuar burimin e dritës)

Përdorimi specifik: sipër ishullit të kuzhinës/lavamanit të kuzhinës/banakut/tavolinës së ngrënies/restorantit/dhomës së gjumit/brenda/fermës/tavanit të lartë të pjerrët/bar/restorant/galeri/dhomë ekspozite/hotel/kafene dhe zyrë.

Paketa përfshin: 1 lustër (props të tjera qitje ,Jo përfshirë)

1. Ju lutemi konfirmoni madhësinë dhe ngjyrën para blerjes.

2.. Produkti matet manualisht, dhe ka një gabim të caktuar.

3.unpacking, kini kujdes të mos tërhiqni telat pasi kjo mund të rezultojë në një lidhje të dobët.

4. Ju lutem vini re se mund të ketë ndryshim të lehtë të ngjyrave për shkak të monitorëve të ndryshëm.

5. Për të zvogëluar rrezikun e zjarrit, goditjes elektrike ose dëmtimit personal, fikeni gjithmonë pajisjen, zhbllokojeni dhe lëreni të ftohet para se të zëvendësojë llambën. Mos e prekni llambën ose mos e shikoni direkt llambën kur pajisja është ndezur.

Bëhu i pari që vlerësonë “Top llambë me qelq të bardhë me 2 dalje 20W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu