Llambë e Varur Cilindër me dy dalje

39.00

In stock

Rreth këtij artikulli

  • Materiali: Llamba e varur është bërë nga alumini, me kujdes është lëmuar dhe ka ngjyrë të qartë, texture fortë, të qëndrueshme.
  • E rregullueshme: Kordoni i varur i kësaj llambe mund të rregullohet në lartësinë që ju pëlqen, kështu që nuk keni pse të shqetësoheni për madhësinë për të qenë shumë e gjatë ose shumë e shkurtër.
  • KURSIMI I ENERGJISË – Krahasuar me llambat tradicionale inkandeshente, poqi i dritës LED është me cilësi të qëndrueshme, shkëlqim më të lehtë me pak konsum energjie.
  • Instalimi i lehtë: Baza e kësaj llambe është projektuar për instalimin e lehtë në tavan. Ju vetëm duhet të shponi një vrimë në tavan për të lidhur telat.
  • Dritë e aplikueshme cilindrike e varur me varje cilindrike të përshtatshme për dhomën e ngrënies, dhomën e ndenjes, kuzhinat, korridoret, kafenetë, hotelin, baret, klubet, zyrat, bibliotekat, dhomat e gjumit dhe dhomat e leximit.
SKU: 23-A21-5 Kategoritë: , , , , Etiketat: ,

Përshkrim

Stili: Materiali modern minimalist: Llamba alumini
Ngjyra: Ari.
Lartësitë: 32 cm
Diametri: 4 cm
Lartësia e telit të varur: 200 cm (e rregullueshme)
Fuqia: 6W.B
Fuqia: 6W.C
Ngjyra e dritës: Drita e bardhë 6000k, drita e ngrohtë 3000k, drita neutrale 4000k
Tensioni: 110V-240V
Lloji i poqit: zona e Irradiimit LED: 5-10
Vendet e aplikueshme: Dhoma e ndenjes, studimi, dhoma e gjumit, dhoma e ngrënies si dhe dyqanet, baret dhe restorantet.

Paketa duke përfshirë:
Llampa x 1 akcesorët X 1

Bëhu i pari që vlerësonë “Llambë e Varur Cilindër me dy dalje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

ABAZHURE LED ME DY DALJE 20W

Llambë e Varur Cilindër me dy dalje