Dritë muri me kristal loti

13.00

In stock

● Elegancë e ndriçimit, kristal në formë të pikave të uji, linjë e butë emetimi, pa shkëlqim, zona më pak të errëta, peshë e lehtë dhe e fortë.
● Mbajtës llambe me alumin të efektshëm, prerje me laser, teksturë delikate, e qëndrueshme.
● Llambat e tavanit kombinojnë stilet nordike dhe ato moderne minimaliste. Është dekorim perfekt për dhomën tuaj të gjumit, dhomën e ndenjes, korridorin, kafenenë, zyrën etj.
● Zona e ndriçimit të kësaj llambe është 3-5 ㎡. Kjo llambë është shumë e përshtatshme për çdo dizajn modern të hapësirës, ​​si: korridor, sallon, dhomë gjumi, studim, korridor, dhomë ngrënie, kuzhinë, hyrje, ballkon, dhomë hoteli, sallë ekspozite etj.
● Ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni nëse ka ndonjë problem për këtë pajisje ose nëse nuk jeni të kënaqur me blerjen tuaj. Ne do t’ju përgjigjemi Sa më parë.

SKU: 21-A21-2 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit

Specifikimet:
Lloji i produktit: Llambë varëse për dekorim të brendshëm
Stili: modern dhe i thjeshtë
Materiali kryesor: Alumin + kristal
Ngjyra e produktit: e zezë/e artë
Madhësia e trupit të llambës:
Diametri i trupit të llambës: 5 cm (1,97 inç)
Lartësia e trupit të llambës: 25 cm (9,84 inç)
Largësia nga muri: 20 cm (7,87 inç)
Madhësia e bazës:
Diametri i shasisë: 10 cm (3,94 inç)
Gjatësia e shufrës lidhëse: 20 cm (7,87 inç)
Gjatësia e telit të varur: 30 cm (11.8 inç)
Lloji i burimit të dritës: LED
Konsumi i energjisë: 5 W
Temperatura e ngjyrës së produktit: dritë e ngrohtë (3000K), dritë neutrale (4000K), dritë e bardhë (6000K)
Tensioni i burimit të dritës: 110V-240V
Zona e aplikueshme: 3㎡-5㎡
Aplikueshmëria: korridoret, dhomat e ndenjes, dhomat e gjumit, dhomat e leximit, dhomat e ngrënies, hyrjet, ballkonet, dhomat e hoteleve, sallat e ekspozitave, hyrjet, zonat e pushimit, vendet e punës ose ambjentet tregtare etj.

Paketa përmban
1. llambë varëse
2. montoni aksesorë

Main Menu

ABAZHURE LED ME DY DALJE 20W

Dritë muri me kristal loti