Lluster në Formë Harku

65.00

In stock

Lluster LED ME ME 5 DALJE 50W
Gjatësia: 600mm
Ngjyra: E bardhë
Lloji: Poq Ndriçues
Burimi i ndriçimit: Poq Inkandeshent
Lloji i ndriçimit: LED
Ngjyra e ndriçimit: E bardhë e thjeshtë
Materiali: Metal
Përdorimi/Aplikimi: Llampë Nate

SKU: 23-A21-13 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Detaje teknike

Ngjyra e Artë dhe e Bardhë
Materiali Xham, Metal
Stili Modern
Aplikimi Dhomë, Zyrë
Dimensionet e produktit ‎28L x 28W x 102H cm
Përdorimi I brendshëm
Burimi i energjisë ‎AC
Lloji i burimit të dritës Inkandeshente
Materiali Metal, Xham
Numri i burimeve të dritës ‎1
Forma E lakuar
Zbukurim Ndryshimi i ngjyrës
Numri i artikujve ‎1
Fuqia 12 Wat
Baza e llambës E27
Ngjyra e trupit E bardhë
Lloji i instalimit Montim në tavan

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster në Formë Harku”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

ABAZHURE LED ME ME PESE DALJE 50W

Lluster në Formë Harku