Lluster Qelqi Sferike

26.00

In stock

ABAZHURE ME DY DALJE ME FYT EZ 27
200mm

SKU: 23-A21-4 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit

Dizajni i veçantë sjell bukuri në hapësirat tuaja të ndryshme.
★ Lehtë për t’u instaluar: Instalimi ynë i dritave të tavanit është kaq i lehtë, nuk ka nevojë për ndonjë procedurë komplekse. Me udhëzimet e hollësishme të instalimit, mund ta montoni lehtësisht llambën e tavanit në sipërfaqen e murit.
★ E bukur dhe me plot atmosferë artistike: E dizajnuar bukur dhe elegante dhe krijon një ambient komod dhe modern.
★ Aplikimi: Përdoret gjerësisht në korridore, kafene, bare, klube, dhomë studimi, zyrën, dhomë e ngrënie, dhomë e gjumi, dhomë e ndenje.
★ Ne jemi shitës profesional ndriçimi, ju ofrojmë produkte me cilësi të lartë dhe shërbim profesional.

Specifikimet

Tensioni: (V)
Përmasat: 250×280 (mm)
Stili: Nordik, amerikan, modern, i thjeshtë, luksoz
★ Paketa e përfshirë:
1 x Dritë tavani. (Pa burim drite)

Xhami Me ngjyra
Materiali Xham, Metal
Burimi i energjisë elektrike Me kabllo
Lloji i burimit të dritës LED
Materiali i llusterit Xham
Numri i burimeve të dritës 1
Tema Moderne
Zbukurimi Kristal
Numri i artikujve 1
Lloji i kontrolluesit Buton
Lloji i montimit Varur

Informacion shtesë

Përmasa 200 cm
Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster Qelqi Sferike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu