Drita varëse në formë kapele 1.2m

115.00

In stock

Rreth këtij artikulli
Llusteri në formë kapele nga kashta është material hekuri dhe tekstil me fije qelqi të cilësisë së lartë, rezistente ndaj korrozionit, ndryshkut, e lyer me dorë, e sigurt dhe miqësore me mjedisin. Ju mund ta rregulloni drejtimin dhe gjatësinë e llusterit lart ose poshtë sipas stilit të dhomës dhe gjithashtu mund ta instaloni lirisht.
Materiali i produktit tonë është tekstil me fije qelqi + leckë fibër + hekur, lartësia e llusterit është 20 cm dhe është e pajisur me kabllo varëse të rregullueshme 200 cm.
I lehtë për t’u instaluar dhe efekti është i mrekullueshëm: një ndriçues me pezullim vertigo, lluster i mrekullueshëm i fuqishëm dhe ekonomik për të përmbushur nevojat tuaja bazë të ndriçimit
Linjat e thjeshta dhe të kanë një hapesire unike ndenje, të përshtatshme për: zyrë, dhomë gjumi, sallon, ngrënje, dhome hoteli, të gjitha mund të përdoren mirë.

SKU: 23-A21-88 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Detaje teknike

Diametri i montuar 1.2m
Stili i rregullueshëm, Retro
Ngjyra kafe
Materiali Tekstil me fije qelqi, Hekur
Komponentët e përfshirë Kabllo, shrafat
Materiali i llusterit Hekur
Përshkrimi i energjisë dhe prizës: E lidhur me kabllo
Poqat e përfshirë? Jo
Lloji i llambës LED
Fuqia 40 vat

Bëhu i pari që vlerësonë “Drita varëse në formë kapele 1.2m”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

Drita varëse në formë kapele 450mm

Drita varëse në formë kapele 1.2m