Lluster nga hekuri në formë diamanti

25.00

In stock

Rreth këtij artikulli
Dizajn unik dhe elegant në formë diamanti, stil vintage dhe industrial, i përshtatshëm për pothuajse të gjitha dhomat.
I punuar me hekur të cilësisë së lartë, mjeshtëri të detajuar. I papërshkueshëm nga ndryshku, i fortë dhe i qëndrueshëm. Lehtë për t’u instaluar.
Përmasat: Diametri 32 cm x 32 cm, diametri i mbajtëses: 10 cm, gjatësia e litarit e rregullueshme 100 cm. Ngjyrat e disponueshme: e zezë, e bardhë, rozë e artë
Tensioni: 220 – 240 V, fuqia: max. 60 W, burimi i dritës: E27 (LED, llambë, Edison etj.). Shënim: poqat nuk janë të përfshirë.
Jo vetëm ndriçim, por edhe një efekt dekorativ për shtëpinë tuaj, kuzhinën, dhomën e ndejes, korridorin, lokalin, dhomën e ndenjes, restorantin etj.

SKU: 23-A21-89 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përmasat e produktit ‎32 x 32 x 32 cm
Stili Retro
Ngjyra e zeze
Materiali Hekuri
Numri i dritave ‎1
Materiali i hijes ‎IJzer
Përshkrimi i energjisë dhe prizës: Me kabllo
Lloji i llambës LED
Fuqia 60 vat

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster nga hekuri në formë diamanti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

Lluster kafaz hekuri në formë diamanti

Lluster nga hekuri në formë diamanti