Drita varëse moderne me sferë të punuar me hekur

25.00

In stock

Rreth këtij artikulli

Dizajn perfekt: Ky element i përbërë nga stili vintage i dekoruar me llambadar, përdor kornizë metalike të punuar dhe të qëndrueshme me kombinim të dizajnit individual, cilësia është e shkëlqyeshme dhe duket e qëndrueshme. Përdorimi i kësaj pajisje ndriçimi mund të krijojë një mjedis jetese komod, natyral dhe të dashur.
Lehtë për t’u montuar: Pajisja e shtëpisë në fermë është e lehtë për t’u instaluar. Dhe është në gjendje të personalizojë gjatësinë shumë lehtë. punon në tavan të sheshtë, të pjerrët, të pjerrët dhe të harkuar, Mund të jeni të lumtur të shijoni dekorimin tuaj të ri.</br>
Zbatim i gjerë: Llambadari i brendshëm i stilit industrial fshatar të cilësisë së mirë është i përsosur për ishullin e kuzhinës dhe hyrjet dhe dhomat e ngrënies, dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, shtëpinë në fermë, barin, korridorin, punëtorinë, kuzhinën e ishullit, dhomën e miqve, lavamanin e kuzhinës, hollin dhe ndërmarrjet, kompanitë, njësi etj.Llampa për dekorim </br>
Ju lutemi instaloni dhe përdorni në mënyrë korrekte: Llambadari do të ishte më mirë të instalohej nga një elektricist profesionist. Ju lutemi, ndërpritni furnizimin me energji elektrike kur pastroni dritën ose ndërroni llambat Mos lidhni rrymën derisa pajisja juaj të jetë montuar plotësisht. Mos e prekni llambën kur pajisja është e ndezur ose mos shikoni direkt llambën e ndezur.</br>
Shërbimi pas shitjes: Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin, ju lutemi na kontaktoni në kohë. Ne do t’ju kontaktojmë brenda 24 orëve. Faleminderit për mbështetjen dhe mirëkuptimin tuaj.

SKU: 23-A21-90 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Informacioni i produktit

Ngjyra: Hekuri +  Sepak Takraw
Materiali Hekur, Metal
Ndezja e dritës nga tavani
Lloji i dhomës Lobi, Kuzhina, Dhoma e gjumit, Dhoma Dite, Dhoma e Vizitorëve, Dhoma e ngrënies
Perdorimi Brenda
Burimi i energjisë elektrike me kabllo
Karakteristikë e veçantë e rregullueshme
Metoda e kontrollit: Aplikacion
Materiali i hijes Xham, Metal, Hekur
Numri i burimeve të dritës 1
Specifikimi Met UL
Lloji i kontrolluesit Buton
Lloji i montimit Varur, montim në tavan, lavaman
Lloji i pajisjes jo i lëvizshëm
Dimenzioni: 28cm

Bëhu i pari që vlerësonë “Drita varëse moderne me sferë të punuar me hekur”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu