LLuster në formë diamanti

13.00

In stock

● Lluster tavani nordik: Ky ndriçim varës është ka pamje industriale, përfshin dritë varëse (E verdhë, e zezë, e kuqe, blu), kombinim unik i stilit vintage dhe modern, duket i thjeshtë por tërheqës.
● Materiali i shkëlqyeshëm i dritës së varur: Ngjitës i dritës së tavanit Përdorimi i materialeve të zgjedhura metalike të cilësisë së lartë, trupi i llambës me ngjyrë të errët me temperaturë të lartë, teksturë e pastër, e shëndetshme, jo e zbehtë, pllakë e trashë tavani me kapacitet mbajtës të fortë. Llambë pezulluese dhe shumë e qëndrueshme.
● Instalimi: Mund të zgjidhni ndonjërin nga lluastaët me ngjyrat tuaja të preferuara, gjithashtu mund ta përdorni si një varëse dritash të vetme, të kombinuara me dekorimin tuaj të brendshëm.
● I lehtë për t’u instaluar: Procesi i instalimit është i thjeshtë, pa procedura të komplikuara dhe mund të rregullohet sipas preferencës dhe dizajnit tuaj. Drita Përfshin paketën e aksesorëve (me përjashtim të poqave), ju lutemi ndërpriteni energjinë përpara instalimit, kushtojini vëmendje sigurisë.
● Zbatimi i gjerë: Është i përkryer për kuzhinë, dhomën e ngrënies, lavamanin, dhomën e ndenjes, korridorin, dhomën e gjumit, verandën, korridorin, shkallët, hyrjen, hollin, barin, kafenenë. Kjo llambë swag është zgjidhja më e mirë për dekorimin e ndriçimit të shtëpisë tuaj.

 

SKU: 23-A21-91 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit

Produkti: Lluster i varur
Përdorimi: Ndriçim i brendshëm
Materiali kryesor: Hekur
Madhësia: Si më poshtë
Diametri: 24.5cm
Lartësia: 24.5 cm
Lartësia e telit të varur: 100 CM (e rregullueshme)
Zinxhiri / kordoni i rregullueshëm ose jo: Zinxhiri / kordoni i rregullueshëm
Baza e llambës: E27
Numri i dritave: 1
Lloji i llambës: LED / CFL / inkandeshente
Llamba e përfshirë ose jo: Llamba nuk përfshihet
Fuqia për llambë: 10 ~ 60 W
Tensioni: ~
Zona e ndriçimit: 5㎡-15㎡
Shërbimi ynë:
Për çdo problem, ju lutemi na kontaktoni në çdo kohë. Detajet tona të shërbimit ndaj klientit përfshijnë në udhëzim. Faleminderit! Mos u shqetësoni për të blerë.

Main Menu

Ndriçim varëse e zbrazët në formë diamanti

LLuster në formë diamanti