Lluster varëse alumini

30.00

In stock

Rreth këtij artikulli
Skena e aplikueshme Drita varëse e brendshme prej druri të ngurtë me llambadar alumini shton tërheqjen unike dhe mund të dekorojë çdo hapësirë. Trupi i ndriçimit është i lidhur me fije vidë; Lehtë për t’u instaluar, e qëndrueshme. E përkryer për dekorimin e kuzhinës, dhomës së ngrënies, kafenesë, barit, dhomës së gjumit, dyqanit, salloneve.
Zgjedhja e ndriçimit E përputhshme me çdo llambë inkandeshente, LED, halogjene, fluoreshente kompakte me bazë E27. Fuqia e disponueshme e llambës është 60 W max. Burimi i energjisë AC: 110V-240V. Hapësira e përshtatshme: 8-25 katrorë. Gjerësia 34cm, Lartësia 35cm, Gjerësia 36cm, Lartësia 39cm, Gjerësia 26cm, Lartësia 41cm, (madhësia e vetme e dritës), Pesha: rreth 2Kg:0cm, e varur i rregullueshëm).
Dizajn elegant dhe kreativ Ndriçimi i varëses së tavanit përmban një dizajn unik të hijes së daulleve që është elegant dhe tërheqës, akriliku i brendshëm ndihmon në sigurimin e një ndjesie të butë ndriçuese të çiftëzuar, përfshin të gjithë pajisjet e montimit për instalim të shpejtë dhe të lehtë.

SKU: 23-A21-98 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit
Ju jemi mirënjohës që vizituat dyqanin tonë, ju dëshirojmë një përvojë të këndshme blerjeje!
Ne këmbëngulim që ndriçimi i mirë mund të përmirësojë cilësinë e jetës.
Ne jemi një fabrikë ndriçimi profesionale, ne përdorim materialet më të cilësisë më të lartë për të gjitha llambat tona për të siguruar nevojën e plotë të klientit. nëse keni nevojë për llamba të tjera, ju lutemi kërkoni markën tonë “WASS6”.

Specifikimet:
[Kategoria] Dritë varëse
[Ngjyra e llambës së varur] E zezë, e bardhë
[Material] Alumin + dru solid me cilësi të lartë
[Stil] Amerikan, Evropian
[madhësia] Gjerësia 34cm, Lartësia 35cm, Gjerësia 36cm, Lartësia 39cm, Gjerësia 26cm, Lartësia 41cm
Procesi: Prerje, bluarje
[Certifikimi] CE, CCC
[Numri i dritave] 1
[Voltage(V)] 110-240v
[Vatazhi për llambë (W)] 1-60 W
[Baza e llambës] E27
[Lloji i llambës] LED, inkandeshente, fluoreshente
[Hapësira e përshtatshme (㎡)] 8㎡ – 25㎡
[Furnizimi me energji elektrike] Elektrik me kabllo
[Skena e aplikueshme] Kopshtet, Ballkonet, Vilat, Muret e Brendshme, Veranda, Zyra, Dhoma e ekspozitës, Restoranti, Bari, Kafeja, Muzeu.

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster varëse alumini”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu