Lluster i varur nga alumini

30.00

In stock

Rreth këtij artikulli
Skena e aplikueshme Drita varëse e brendshme prej druri të ngurtë me lluster alumini shton tërheqjen unike dhe mund të dekorojë çdo hapësirë. Trupi i ndriçimit është i lidhur me fije vidë; Lehtë për t’u instaluar, e qëndrueshme. E përkryer për dekorimin e kuzhinës, dhomës së ngrënies, kafenesë, barit, dhomës së gjumit, dyqanit, salloneve.
Zgjedhja e ndriçimit E përputhshme me çdo poq inkandeshent, LED, halogjen, fluoreshent kompakte me bazë E27. Fuqia e disponueshme e llambës është 60 W max. Burimi i energjisë AC: 110V-240V. Hapësira e përshtatshme: 8-25 katrorë. Gjerësia 34cm, Lartësia 35cm, Gjerësia 36cm, Lartësia 39cm, Gjerësia 26cm, Lartësia 41cm, (madhësia e vetme e dritës), Pesha: rreth 2Kg:0cm, e varur i rregullueshëm).
Dizajn elegant dhe kreativ Ndriçimi i këtij lluster përmban një dizajn unik, elegant dhe tërheqës, akriliku i brendshëm ndihmon në sigurimin e një ndjesie të butë ndriçuese të çiftëzuar, përfshin të gjithë pajisjet e montimit për instalim të shpejtë dhe të lehtë.

SKU: 23-A21-98 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit
Ju jemi mirënjohës që vizituat dyqanin tonë, ju dëshirojmë një përvojë të këndshme blerjeje!
Ne këmbëngulim që ndriçimi i mirë mund të përmirësojë cilësinë e jetës.
Ne jemi një shitore ndriçimi profesionale, ne përdorim materiale të cilësisë së lartë për të gjitha llusterët tanë për të siguruar nevojën e plotë të klientit. Nëse keni nevojë për llusterë të tjerë, ju lutemi na kontaktoni.

Specifikimet:
Kategoria Dritë varëse
Ngjyra e llambës së varur E zezë, e bardhë
Material Alumin + dru solid me cilësi të lartë
Stil Amerikan, Evropian
Madhësia Gjerësia 34cm, Lartësia 35cm, Gjerësia 36cm, Lartësia 39cm, Gjerësia 26cm, Lartësia 41cm
Certifikimi CE, CCC
Numri i poqave 1
Voltage (V) 110-240v
Vatazhi për poqit (W) 1-60 W
Fyti e llusterit E27
Lloji i llambës LED, inkandeshente, fluoreshente
Hapësira e përshtatshme (㎡)] 8㎡ – 25㎡
Furnizimi me energji elektrike Elektrik me kabllo
Skena e aplikueshme Kopshte, Ballkone, Villa, Veranda, Zyra, Dhoma të ekspozitave, Restorante, Bare, Kafe, Muze.

Main Menu

Lluster varëse alumini Shqite

Lluster i varur nga alumini