Lluster nga Alumini

26.00

In stock

Rreth këtij artikulli
Dizajni elegant: llusteri ynë përmban një formë mahnitëse me kornizë solide dhe efekt të mrekullueshëm që krijon një pamje të bukur dhe elegante.
Koka moderne prej druri me dizajn të dritës varëse abazhuri metalik mund të dekorojë dhomat në stilin vintage dhe mund të thyejë dekorimin monoton të dhomës.
Ngjyrosja e cekët dhe e gjerë e llambës mund të plotësojë të gjithë dhomën me dritë të shndritshme, psh kur ta instaloni në bare apo restorante.
Përshtatni bukur çdo hapësirë: Mund ta varni këtë pajisje elegante, të lehtë për t’u instaluar në shumë vende. Të tilla si kuzhina, dhomë të ngrënies, villë, në fermë, etj.

SKU: 23-A21-101 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Informacioni i produktit
Detaje teknike

Ngjyra e zezë
Materiali Dru, Alumin, Metal
Forma e ndriçimit Tavan
Lloji i dhomës Kuzhinë, Dhomë ngrënie
Kontrollimi Aplikacion
Materiali i hijes ‎Alumini
Numri i burimeve të dritës ‎1
Dimenzoni
Pesha e artikullit ‎10 gram
Numri i artikujve ‎1
Lloji i kontrolluesit Buton
Numri i njësive ‎1.0 Numërimi
Lloji i montimit Montimi në tavan
Ngjyra e hijes e bardhë
Lloji i pajisjes statik

Main Menu

lluster alumini

Lluster nga Alumini