Llampë alumini me kokë druri

26.00

In stock

Rreth këtij artikulli
Dizajni elegant: llambadari ynë përmban një formë mahnitëse me kornizë solide dhe efekt të mrekullueshëm që krijon një pamje të bukur dhe elegante.
Madhësia e abazhurit: 40*40*18CM/ 15.7*15.7*7IN(L*W*H). Diametri i bazës: 12CM/ 4.7IN.
Koka moderne prej druri me dizajn të dritës varëse abazhuri metalik mund të dekorojë dhomat në stilin vintage dhe mund të thyejë dekorimin monoton të dhomës.
Ngjyrosja e cekët dhe e gjerë e llambës mund të plotësojë të gjithë dhomën me dritë të shndritshme, ndërkohë, kur ta instaloni në bare apo bare, do të ishte e mrekullueshme.
Përshtatni bukur çdo hapësirë: Mund ta varni këtë pajisje elegante, të lehtë për t’u instaluar në shumë vende. Të tilla si të përsosura mbi ishullin tuaj të kuzhinës ose kotësinë, dhomën e ngrënies, vilën, shtëpinë në fermë, etj.

SKU: 23-A21-101 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Informacioni i produktit
Detaje teknike

Ngjyra e zezë
Materiali Dru, Alumin, Metal
Forma e ndriçimit Tavan
Lloji i dhomës Kuzhinë, Dhomë ngrënie
Kontrollimi Aplikacion
Materiali i hijes ‎Alumini
Numri i burimeve të dritës ‎1
Dimenzoni
Pesha e artikullit ‎10 gram
Numri i artikujve ‎1
Lloji i kontrolluesit Buton
Numri i njësive ‎1.0 Numërimi
Lloji i montimit Montimi në tavan
Ngjyra e hijes e bardhë
Lloji i pajisjes statik

Bëhu i pari që vlerësonë “Llampë alumini me kokë druri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu