Lluster në formë kapele 450mm

30.00

In stock

Rreth këtij artikulli
Llusteri në formë  të kapelës prej kashte është prej materiali hekuri dhe tekstil me fije qelqi të cilësisë së lartë, rezistente ndaj korrozionit, ndryshkut, e lyer me dorë, e sigurt dhe miqësore me mjedisin. Ju mund ta rregulloni gjatësinë e llusterit lart ose poshtë sipas stilit të dhomës dhe gjithashtu vetë mund ta instaloni.
Materiali i produktit është tekstil me fije qelqi + leckë fibër + hekur, lartësia e llambës është 20 cm dhe është e pajisur me kabllo varëse të rregullueshme 200 cm.
I lehtë për t’u instaluar dhe efekti është i mrekullueshëm: një ndriçues me pezullim vertigo, lluster i mrekullueshëm i fuqishëm dhe ekonomik për të përmbushur nevojat tuaja bazë të ndriçimit
Linjat e thjeshta kanë një hapësire unike ndenje, të përshtatshme për: zyrë, dhome gjumi, sallon, ngrënje, dhomë hoteli, të gjitha mund të përdoren mirë.

SKU: 23-A21-87 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Detaje teknike

Diametri i montuar 450mm
Stili i rregullueshëm, Retro
Ngjyra kafe
Materiali tekstil me fije qelqi, Hekur
Komponentët e përfshirë Llusteri, kabllo, shrafat
Materiali i llusterit Hekur
Përshkrimi i energjisë dhe prizës: Elektrike me kabllo
Poqat e përfshira? Jo
Lloji i llambës LED
Fuqia 40 vat

Main Menu

Drita varëse në formë kapele 450mm

Lluster në formë kapele 450mm