Lluster dekorativë me thjeshtësi moderne

40.00

In stock

● Dizajni i llusterëve: Llusteri është prej metali të trashë dhe druri gome. Ngjyrë mjedisore, sipërfaqe e lëmuar, pamje e bukur, e përshtatshme për skenarë të ndryshëm, ky ndriçim do t’ju sjellë humor të papritur. Kur të jeni në ambient, do të jetë sërish ndryshe, duke ju bërë të ndiheni më të relaksuar më të relaksuar
● Zgjedhja e sigurisë: Mbajtësja e dritës E27 është e lehtë për t’u instaluar, jetë e gjatë shërbimi, 110V-240V, e pajtueshme me dritat inkandeshente, dritat e kursimit të energjisë dhe dritat LED, dhe e lehtë për t’u instaluar.
● Përdoret gjerësisht: Llusterët e thjeshtë në dhomë janë shumë të përshtatshëm për familje, hotele, bare, restorante, studio, zyra, shtëpi fermash dhe kafene, të cilët mund t’ju ofrojnë një atmosferë të bukur dhe komode dhe mund të përdoren si dekor.
● Kabllo mbajtëse të rregullueshëme: Gjatësia e kabllos mund të rregullohet sipas preferencave

SKU: 23-A21-70 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit
Detajet e produktit:

Qëllimi: Ndriçimi i brendshëm
Stili: Retro, modern, stil industrial, stil japonez, Evropa veriore
Materiali: Hekur art+dru gome
Ngjyra: Jeshile, e bardhë, gri e natyrës
madhësia: 15 cm/5,9 inç në diametër
Dorëzimi i paracaktuar i tavanit: 12cm Dorëzimi i paracaktuar i tavanit të stilit evropian: 10cm
Gjatësia e telit të pezullimit: 120 cm (nëse duhet të jeni më i gjatë, mund të na kontaktoni shërbimin e klientit falas zgjatni linjën e pezullimit)
Lloji bazë i llambës bazë: E27
Tensioni: AC 110-240V
Jetëgjatësia mesatare: 50000 orë
Paketa përfshin: 1 X lluster me tre dalje

Main Menu

Lluster dekorativë me thjeshtësi moderne