LLusterë kreativë me ngjyra

25.00

In stock

Rreth këtij artikulli
Dizajn elegant: lluster i thjeshtë dhe në modë, stil elegant skandinav, përshtatet në mënyrë të përkryer me temën tuaj dekorative, dizajn i thjeshtë dhe unik, ju lejon të ndiheni më rehat dhe një përvojë jetese e qetë.
Material me cilësi të lartë: llambadari është bërë nga materiale me cilësi të lartë metali + druri për trupin e llusterit, kabllo standarde ndërkombëtare, e sigurt dhe e qëndrueshme, rezistencë e mirë ndaj goditjeve, formë unike, shpejtësi e lartë e transmetimit të dritës dhe cilësi e plotë.
I lehtë për t’u instaluar: proces i lehtë instalimi, pa procedura të komplikuara, zëvendësim i thjeshtë dhe i përshtatshëm i poqit, mbajtës i poqit i certifikuar E27, mund të rregullohet sipas preferencës dhe dizajnit tuaj. Përfshin komplet aksesor (nuk përfshihet poqi), udhëzime të detajuara instalimi, ju lutemi ndërpriteni energjinë dhe kushtojini vëmendje sigurisë përpara instalimit.
Përdorim i gjerë: Llusterat përdoren për shumë qellime, jo vetëm në shtëepi, si ngrënje, sallon, kuzhinë, ballkon, studim, korridore. Llusterat mund të përdoren gjithashtu për të krijuar një atmosferë të ngrohtë në vende të ngrohta dhe romantike, si restorante, kafene, bare, bare, hotele etj.

SKU: 23-A21-68 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit

Kategoria:Llambadar metalik
Materiali: Harduer, dru i fortë
Ngjyra: E gjelbër, e bardhë, hi
Madhësia.
Diametri: 14 cm, lartësia: 22 cm
Gjatësia e telit të varur: 120 cm (gjatësia e telit të varur mund të rregullohet, nëse keni nevojë për madhësi të tjera, ju lutemi plotësoni shënimet ose na kontaktoni me kohë)
Informacion mbi burimin e dritës.
Tensioni: 110~240V (i përfshirë)
Fuqia: 40 W (maksimumi)
Mbajtëse e llambës: E27 (pa poq)
Dalje 3
Lloji i llambës: LED / poqat të kursimit të energjisë / poqa inkandeshente
Zona e ndriçuar: 5 ㎡-10 ㎡
Paketa përfshin.
Lluster X1 + paketa e aksesorëve X1 (pa llambë)

Main Menu

LLusterë kreativë me ngjyra