Dritë Cilindrike për Korridor

22.00

In stock

Veçoria e produktit

  • Tensioni: AC 85V-265V
  • Burimi i dritës: Llamba LED
  • Përfshirë: Po
  • Madhësia: D10cm * H28 / 48cm (regullueshme)
  • Materiali: Ndenjëse alumini: 3 ~ 6sq.M Kordon
  • Gjatësia: Max 100cm (rregullueshme)
  • Garancia: 2 vjet
SKU: 23-A21-19 Kategoria: Etiketat: ,

Madhësia e dhomës së sugjeruar: 3~30 m<>.
Gjerësia: 4-inç dhe poshtë
Burimi i dritës: llambë LED llambë
Bulbat përfshihen: Po
Përdorimi: Kuzhina, Dhoma gjumi, Zyra, Hotel, Holl, Dhomë leximi
Numri i dritave: 1 ~ 6
Stili: Modern
Lloji: Llambë e varur
Lloji i instalimit: Kordon

Main Menu

ABAZURE LDE ME 1 DALJE 15W

Dritë Cilindrike për Korridor