ABAZURE LED 15W

22.00

In stock

Veqorit e produktit

 • Madhësia ‎32x500mm
 • Ngjyra ‎Artë
 • Stili ‎Modern
 • Sipërfaqja ‎Lëmuar
 • Burimi Energjisë ‎Elektrike me kabllo
 • Mënyra e Instalimit ‎Montim në sipërfaqe
 • Lloji i poqit Halogjene
 • Profili i montimit Montim tavani
 • Karakteristika t’veqanta Kursen energji
 • Përdorimi ‎I brendshëm
 • Komponentet e përfshira Poqi, vidat
SKU: 23-A21-18 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Përshkrimi i produktit
Aplikimi: Ndriçimi i brendshëm/Llamba e tavanit/Llamba e tavanit/lustra/Tavani
Stili i fenerit I varur, minimalist, modern.
Materiali: alumini.
Ngjyra: E artë.
Fuqia: 3 W. Madhësia: Ju mund t’i referoheni vizatimeve të dimensionit
Lartësitë: 11,8 në diametër: 1,2 në lartësinë e telit të varur: 59,1 në lartësitë (e rregullueshme) : 15,7 në diametër: 1,2 në telin e varur Lartësia: 59,1 në lartësitë (e rregullueshme): 19,7 në diametër: 1,2

Lartësia e telit të varur: 59.1″ (e rregullueshme) Lartësitë: 23.6
” Diametri: 1.2
” Lartësia e telit të varur: 59.1″ (rregullueshme)

Ngjyra e lehtë: 6000K dritë e bardhë, 3000K dritë e ngrohtë, dritë neutrale 4000K. Tensioni: 110V-240V. Numri i burimeve të dritës: 1 Lloji i llambës: LED.
Zona e rrezatimit: 5㎡-10㎡
Vendet e aplikueshme: dhoma ndenjeje, dhoma studimi, dhoma gjumi, dhoma ngrënieje, kuzhina, brendësi moderne, tradicionale dhe industriale, si dhe dyqane, bare dhe restorante.

Paketa përfshin:
1 llambë varëse
1 paketë aksesorësh.

Main Menu

ABAZURE LDE ME 1 DALJE 15W

ABAZURE LED 15W