Lluster LED me 3 Unaza te Zeza

65.00

In stock

Rreth këtij artikulli

●LLUSTER MODERN LED me 3 unaza: Bërë nga alumini premium, metali dhe akriliku. Stili Në modë dhe gjithnjë në ndryshim i përshtatet dhomës tuaj. Diametri i 3 unazave: 7,8″+15,7″+23,6″. Të njëjtën madhësi si dritat e tjera led të ngjashme, por të pajtueshme me efekte më të mira ndriçimi. i ndërtuar duke përdorur vetëm materiale me cilësi të lartë për të siguruar që produkti juaj të jetë i qëndrushëm.
●FUNKSIONI I ERRËSUESHëM ME TELEKOMANDË: Përdorimi i shiritave LED me transmetim të lartë, tre temperatura të ndryshme ngjyrash prej 3000K dritë të bardhë të ngrohtë, 4500K dritë e bardhë neutrale ose 6500K dritë e bardhë e ftohtë, temperatura të ndryshme ngjyrash mund të plotësojnë nevojat tuaja të ndryshme. Telekomanda ka një funksion zbehjeje nga 10% në 100%, i cili mund të rregullojë ndriçimin sipas nevojave tuaja. Efekt uniform ndriçimi, pa dridhje, pa shkëlqim, më shumë kursim energjie. (MAX 90 W )
●LARTËSIA E RREGULLSHME DHE NDRYSHIMI I NDRIÇIMIT: Dizenjoni forma të ndryshme sipas nevojave tuaja, 3 shtresa unazash të përziera rrethore ose të çrregullta, rregulloni lehtësisht vargun e llusterit me 3 unaza përmes kunjit të kyçjes së kabllos (kablloja mund të rregullohet: 59.1”). Dhe dizajni mishëron konceptin e thjeshtësisë dhe elegancës. Lehtë për t’u instaluar dhe pastruar.
●APLIKIMI I GJERE: Elegant me një ndjesi moderne, ky lluster modern led është i përshtatshëm për kudo si shkallë, dhomë ngrënie, dhomë studimi, dhomë ndenjeje, hyrje, holl, zyrë, sallë mbledhjesh, sallë ekspozite, hotel, bar, etj. Gjatësia e kabllos është 1.49m dhe mund të modifikohet, i përshtatet tavanit të ulët/të lartë dhe tavanit të sheshtë/të pjerrët, me cilësi të lartë.

SKU: 23-A21-79 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Ngjyra e zezë 3-UNAZË
Materiali Alumin
Stili Modern
Forma Lluster
Lloji i dhomës Dhoma e ndejes
Dimensionet e produktit ‎23,6″L x 23,6″P x 59,1″H
Përdorimi I brendshëm
Burimi i energjisë ‎AC/DC
Karakteristikë e veçantë I errësueshëm
Metoda e kontrollit Në distancë
Lloji i burimit të dritës LED
Materiali i produktit Metal, Alumin, Akrilik
Tension ‎100w
Zbukurim Kristal
Fuqia 80 vat
Lloji i komanduesit Teledirigjues
Numri i njësive ‎1.0 Numërimi
Lloji i montimit Montimi në tavan
Pesha e artikullit ‎3.71 kg

Main Menu

Lluster LED Modern me 3 Unaza te Zeza

Lluster LED me 3 Unaza te Zeza