Lluster i artë me 4 unaza

110.00

In stock

Veçori e produktit
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak, pasi çdo monitor kompjuteri shfaq ngjyrën paksa ndryshe.
Ju lutemi lejoni që 1-3cm të ndryshojë për shkak të matjes manuale. Faleminderit për mirëkuptimin.
4 rrathë
80w
E Artë

SKU: 23-A21-81 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Madhësia e sygjeruar e dhomës: 25 ~ 30 m2 10 ~ 15 m2 20 ~ 25 sq.m 15 ~ 20 m2
Certifikimi: UL
Gjerësia: 5 deri në 9 inç 25 inç dhe mbi 15 deri në 19 inç
Poqa të përfshirë: Jo
Përdorimi: Dhoma e ngrënies
Numri i dritave: 15~20 10~15 3~5
Stili: Moderne
Lloji: Dritë varëse
Lloji i instalimit: Varëse me kordon
Ngjyra e abazhurit: E zezë, e artë
Garancia: 2 vjet
Burimi i energjisë: ac
Materiali: Alumini
Teknika: Varur vizatim me tela
Tensioni: 90-260v2
Ndriçimi i rregullueshëm: Po
Numri i rrathëve: 4
Lloji i bazës: G5
Lloji i dirigjuesit: Telekomandë

Detajet e produktit

2. Hyrja: 90-265 V (Përdoret globalisht)
3. Materiali: Akrilik, aliazh alumini, trup metalik
4. Gjatësia e kabllit: 1.5 m (e rregullueshme)
5.Aplikimi: Dhomë ndenjeje, dhomë gjumi, dhomë ngrënjeje, kuzhine, dritë zyre
6. Ngjyra: E bardhë e ngrohtë pa telekomandë Zvogëlohet me telekomandë “kanë të bardhë të ngrohtë, të bardhë të ftohtë në një llambë”
7. Dimenzionet:
4 unaza/ 40 60 80 60cm Hapësira: 10-20m2
4 unaza/ 20 40 60 80cm Hapësira: 10-18m2
Madhësia:
40 60 80 100cm/4unaza

Main Menu

Drita varëse moderne me 4 Unaza të Artë

Lluster i artë me 4 unaza