Lluster me 4 unaza të zeza

130.00

In stock

Veçori e produktit
1. Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak, pasi çdo monitor kompjuteri shfaq ngjyrën paksa ndryshe.
2. Ju lutemi lejoni që 1-3cm të ndryshojë për shkak të matjes manuale. Faleminderit për mirëkuptimin.
3. 1 inç = 2,54 cm, 1 cm = 0,39 inç 4. Të nderuar blerës, nëse jeni të kënaqur me shërbimin tonë.
4. 4 rrathë
5. 80w
6. E zeze

SKU: 23-A21-82 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Madhësia e sugjeruar e dhomës: 25 ~ 30 m2 10 ~ 15 m2 20 ~ 25 sq.m 15 ~ 20 m2
Certifikimi: UL
Gjerësia: 12.7 deri në 22.86 cm 63.5 cm dhe mbi 38 deri në 48.26 cm
Llamba të përfshira: Jo
Përdorimi: Dhoma e ngrënies
Numri i dritave: 15~20 10~15 3~5
Stili: Moderne
Lloji: Dritë varëse
Lloji i instalimit: Varëse me kordon
Ngjyra e abazhurit: E zezë, e artë
Garancia: 2 vjet
Burimi i energjisë: ac
Materiali: Alumini
Teknika: Varur vizatim me tela
Është e zbehëshme: Po
Numri i unazave: 4
Lloji i bazës: G5
Lloji i dirigjuesit: Telekomandë

Përshkrim
Detajet e produktit

2. Hyrja: 90-265 V (Përdoret globalisht)
3. Materiali: Akrilik, aliazh alumini, trup metalik
4. Gjatësia e kabllit: 1.5 m (e rregullueshme)
5.Aplikimi: Dhomë ndenjeje,dhomë gjumi,dhomë ngrënjeje,kuzhine,dritë zyre
6. Ngjyra: E bardhë e ngrohtë pa telekomandë Zvogëlohet me telekomandë “ka të bardhë të ngrohtë, të bardhë të ftohtë”
7. Dimenzionet:
4 Unaza/ 40 60 80 60cm Hapësira: 10-20m2
4 Unaza/ 20 40 60 80cm Hapësira: 10-18m2
Madhësia:
40 60 80 100cm/4unaza

Main Menu

Drita varëse moderne me 4 Unaza të Zeza

Lluster me 4 unaza të zeza