Lluster me 5 Unaza Ari

85.00

In stock

Rreth këtij artikulli
● Procesi i pjekjes së llakut të harduerit, Llak për pjekje elektrostatike për të gjithë trupin, duke përdorur procesin Uv, më shumë rezistent ndaj gërvishtjeve dhe kundër ndryshkut.
● Burimi i qëndrueshëm i dritës, burimi i dritës i nënshtrohet thyerjes së dyfishtë për të formuar një efekt ndriçues me rehati të lartë për syrin e lirë, duke lejuar që drita të reflektohet plotësisht.
● Duke iu përmbajtur konceptit të dizajnit “Origjinal, i nivelit të lartë, luksoz”, romanca dhe ngrohtësia e Francës janë integruar në ndriçim për t’i dhënë asaj një shije në modë të jetës.
● Pllakë tavani me cilësi të lartë, duke përdorur pllakë tavani hekuri me cilësi të lartë, ngjyrë të ndritshme, kundër ndryshkut, kundër korrozionit, kundër gërvishtjeve, e ngurtë si shkëmb.
● Teli i pezullimit me cilësi të lartë, Kapacitet i fortë mbajtës, i fortë dhe i qëndrueshëm, Siguri e lartë, gjatësi e rregullueshme lirisht (unazat mund të jenë paralele), lidhin linjat e degëve të bukurisë dhe modës.

SKU: 23-A21-74 Kategoritë: , , , Etiketat: ,

Informacioni i produktit
Detaje teknike

Ngjyra e Artë
Voltazha 100w
Rrathë 5
Materiali silikon, hekur
Stili Modern
Forma e ndriçimit tavan
Lloji i dhomës Dhoma e gjumit, Dhoma Dite, Dhoma e ngrënies
Burimi i energjisë elektrike me kabllo
Karakteristikë e veçantë ‎E errësueshme
Metoda e kontrollit në distancë
Lloji i burimit të dritës LED
Materiali i hijes Kristal, Alumin, Silikon, Hekur
Zbukurim Kristal
Lloji i komanduesit Teledirigjues
Numri i njësive ‎1.0 Numërimi
Lloji i montimit Montimi në tavan
Ngjyra e hijes e artë
Lloji i pajisjes statik
Formati i prizës A- Stili amerikan

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster me 5 Unaza Ari”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu