Aspirator 150W

9.80

In stock

Aspirator 150W

Aspiratorët e bërë nga materiali plastik janë krijuar për t’u përdorur në ventilimin e banjës dhe tualetit. Jan shumë efikase dhe shumë e lehtë për tu montuar. Ëhtë një pjesë e domosdoshme e hapësirave dekorative me pamjen e saj shumë të hollë dhe elegante të përparme.

Kategoritë: , Etikata:

Linja 150 Sistemi i ventilimit me aspirator.
Mund të përdoret në banjo, kuzhina, dhoma dyqanesh, zyra të mbyllura, magazina.
Thith ajrin dhe tym në vende të mbyllura dhe më shumë.
100% pa zhurmë.
3 vite Garancion!
Na kontaktoni TANI!
Prodhimi Turqi.

Main Menu

Aspirator 150W