Bojler 80 Lit

250.00

In stock

Është ngrohësi i ri elektrik me ngrohje të dyfishtë. Me rezervuarë të pajisur me një sistem të pavarur ngrohjeje, do t’ju lejojë të kurseni deri në 50% të energjisë. Me funksionet e kontrollit inteligjent dhe Wi-Fi, zakonet tuaja të përdorimit do të memorizohen menjëherë, duke ju lejuar gjithashtu kontrollin e menjëhershëm dhe të largët të ngrohësit të ujit përmes smartphone. Gjithashtu siguron fleksibilitet maksimal edhe në hapësira të ngushta.

Kapaciteti 80 Litra
I përshtatshëm për instalim vertikal
Konsumi i energjisë 1500 Watt
Klasa e energjisë B

SKU: MID12 Kategoritë: , Etiketat: ,

Bojler 80 Lit D80-20ED2
MID12

MID12

Bëhu i pari që vlerësonë “Bojler 80 Lit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu