Bojler Midea D80-20F6

106.00

In stock

 • Kazan elektrik
 • Kapaciteti: 80 litra
 • Fuqia: 2000 W
 • Tensioni: 220 V
 • Temperatura e nxehtë: 75 ° C
 • Presioni: 0.75 MPa
 • Rezervuar smalti
 • Element i çelikut të pandryshkshëm të ngrohësit
 • Mbrojtës i anodës së magnezit
 • Kontrollues i temperaturës
 • Presion i lartë dhe korrozion -sasi të lartë të smaltit
 • Dimensionet: 83*47*47cm
SKU: MID16 Kategoritë: , Etiketat: ,

Bojler Midea D80-20F6

Bëhu i pari që vlerësonë “Bojler Midea D80-20F6”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu