Dritë kreative muri në formë qafë pate

20.00

In stock

  • MODERNE DHE MINIMALISTE: Dizajni i thjeshtë por në modë i dritave të murit LED përputhet me shijet e njerëzve modernë. Dritat e murit krijojnë një efekt të butë ndriçues komod.
  • Dizajni kreativ i trupit të dritës Gooseneck dritës u jep bukurinë klasike. Duke i dhënë asaj një kombinim krijues të një shtëpie ferme të cilësisë së mirë dhe dizajnit industrial.
  • E bërë nga bakri, kurse shasia e tavanit prej hekuri të farkëtuar, është rezistente dhe ka mbrojtje nga korrozioni.
    Tensioni: 110V-240V. Fuqia: 40 W. Rekomandohet, madhësia e hapësirës: 3-15㎡.
  • Aplikimi: Të përshtatshme për shkallë, ballkon, korridor,  zyrë, jashtë, etj. Llambat moderne të murit LED ndriçojnë jetën tuaj.
SKU: 23-A21-33 Kategoritë: , , Etiketat: ,

Përshkrimi i produktit

Kategori: Dritë Muri
Materiali trupor: Hekur
Pesha e qelqit: : 1500g
Ngjyra: Artë
Madhësia: gjerësia: 24cm Lartësia: 48cm Diametri bazë: 13cm Diametri i hijes: 15cm

Fuqia: 40W
Lloji i ndriçimit: LED, Tensioni: AC 110 ~ 240V
Specifikimet mbajtëse të llambës: Lloji i llambës E27
Poqi: LED, CFL, inkandeshente, edison.
Certifikimi: CE, RoHS, FCC
Funksioni: Dekorim i shtëpisë, ndriçim
Stili: Retro
Paketa përfshin: Dritë muri 1 (Pa poq)
Kënaqësia juaj është prioriteti ynë kryesor. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi të ndjeheni të lirë të na kontaktoni, ne do t’ju japim një përgjigje sa më parë që të jetë e mundur.

Bëhu i pari që vlerësonë “Dritë kreative muri në formë qafë pate”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

Dritë kreative e murit me qafë patë

Dritë kreative muri në formë qafë pate