Dritë Kreative Muri

20.00

In stock

Ngjyrë ‎Ari
Materiali ‎Xham, Metal
Stili ‎Modern
Forma e ndriçimit ‎Muri
Aplikimi: ‎Banjo, Dhoma e gjumit, Dhoma e Ndenjes
Burimi i energjisë ‎Elektrike me kabllo
Lloji i burimit të dritës ‎LED
Materiali ‎Metal
Lloji i montimit ‎Mur
Ngjyra e hijes ‎Bardhë
Dimenzioni 150mm

SKU: 23-A21-32 Kategoritë: , , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit

Dritë muri nga qelqi me thjeshtësi moderne. Ndriçues shtrati të rrumbullakët të personalizuar, dizajni kreativ, dekorim arti shtëpiak. Ka një poq E27, mbajtëse standarde, tension 110-240 V, lloji i poqit: LED ose të tjera. Llampë dekorative kreative për shtëpi, dizajn i thjeshtë, i qëndrueshëm. Material metalik me cilësi të lartë. Mbrojtje nga korrozioni dhe mbrojtje nga ndryshku, e qëndrueshme, e sigurt, jetëgjate. Topi i qelqit ka ngjyrë të bardhë, ndriçimi është i butë dhe i rehatshëm .Ndjesi e plotë artistike. Dizajn i thjeshtë dhe i hollë, ideal për ndriçimin e veprave artistike, vitrinën, ndriçimin e përgjithshëm. Ndriçim hoteli, kafeneje. Aplikimi: Lexim, Punë, Studim, Shfaqje Arti Ndriçimi i Galerisë së Ekspozitave; Ideale për përdorni në zyrë, dhomë gjumi, konvikt, dhoma ekspozite, dhoma hoteli ose sallon dhe kudo ku përdorni përdorni ndriçimin.

Rreth këtij artikulli

  • BLINI ME KONFIDES: Ne ofrojmë cilësi në mënyrë që klienti të mebtet i kënaqur. Për çdo problem, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni drejtpërdrejt, Ne do ta zgjidhim problemin për ju sa mëp parë që të jetë e mundur.
  • Kënaqësia e klientit është qëllimi ynë
  • SHËRBIMI PAS SHITJES: Ju lutemi kontrolloni kur të merrni produktin. Nëse artikulli është i dëmtuar ose i humbur, ne do ta ridërgojmë për ju pa pagesë.
  • Matja manuale, mund të ketë gabim 1-2 cm, ju lutemi ta keni parasysh.
  • Produktet janë bërë nga materiale të përshtatshme për mjedisin.
Bëhu i pari që vlerësonë “Dritë Kreative Muri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu

Dritë Kreative Muri