Dritë tavani në formë të resë

40.00

In stock

Rreth këtij artikulli

  • Lluster modern i tavanit LED: Kjy lluster i tavanit adopton një dizajn unik si kungull, dhe dizajni i rrethit lejon këtë batanije kungulli të emetojë 360 dritë dhe hije të bukura.
  • Lluster i tavanit me cilësi të lartë: Drita e pendës së kungullit LED Chandelier përdor metal dhe finish akrilik të cilësisë së lartë, parandalim të zbehur, shërbim të lehtë për të pastruar dhe më të mirë të transmetimit të dritës dhe ngrohjes.
  • Perfect Size & Wide Application: Madhësia e 30cm (W)/ 45cm (W)/ 65cm (W) lejon këto drita të tavanit lustrues të sigurojnë shumë dritë ambienti pa zënë shumë hapësirë.
  • Drita e sigurt e tavanit Led Flush Mount Pendant Lights: Llamba e tavanit ka dritë të butë dhe të shndritshme, pa flash, pa rrezatim IR ose UV.
  • Hapësira e sugjeruar për hapësirën: Dritat moderne të tavanit janë të shkëlqyera për dhomën e ngrënies, dhomën e ndenjes, dhomën e ndenjes, hotelin, shkallët, ishullin, foyerin, dhomën e gjumit, zyrën, etj. Banjo, Dhoma formale e ngrënies, shkallët, hyrja
SKU: 23-A21-47 Kategoria:

Produkti

Specifikimet: Lloji: Led Tavan Dritë / Kungull lustre
Materiali: Alumini, PE
Fuqia: 30W / 56W / 96W
Burimi Dritës: LED
Pesha: 5kg
Ngjyra: Bardhë
Materiali: Metal
Stili: Modern
Përdorimi: Dhomë gjumi
Lidhet me: Kabllo elektrike
Kontrolluesi: Buton
Ngjyra e dritës: E bardhë e ngrohtë, e bardhë e freskët,
Diametri natyror i dritës: 30cm-11.81In / 45cm-17.72In/ 65Cm-25.59in
Paketa:
1* Drita e tavanit

Bëhu i pari që vlerësonë “Dritë tavani në formë të resë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu