Lluster LED i varur kreativë

65.00

In stock

Rreth këtij artikulli

  • Llusteri akrilik Led i gjatë Mordern: Ky lluster modern i bërë nga metali me cilësi të lartë + akrilik, transmetim i lartë i dritës, jo i lehtë për t’u ndryshkur. Burim efikas i dritës LED, kursim energjie, dritë e butë pa shkëlqim.
  • Dizajni Minimalist: Llambadar modern LED me linja të pastra dhe dizajn të thjeshtë, duke eliminuar elementët kompleksë. Varja e kësaj drite minimaliste nga një ishull kuzhine, tavolina ngrënieje ose kudo që ndriçohet mund të japë një dritë të bukur të butë që ngroh dhomën dhe shton stil të shkëlqyeshëm.
  • Drita e butë: Drita e ndritshme dhe e butë, pa zhurmë dhe pa dridhje, mund të mbrojë sytë tuaj dhe të foshnjës tuaj. Është i integruar në mënyrë të përkryer me dhomën tuaj pavarësisht nëse e ndizni apo fikni dritën.
  • Dhurata perfekte: Kjo pajisje klasike e ndriçimit është gjithashtu një ide e mirë dhuratë për miqtë ose familjen tuaj që sapo janë zhvendosur në një shtëpi të re dhe kanë nevojë për disa dekorime!

    Bli me besim Paketa përmban të gjithë komponentët që ju nevojiten për instalim. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni, ne do të jemi në shërbimin tuaj 24 orë në ditë.

SKU: 23-A21-41 Kategoritë: , Etiketat: ,

Përshkrim i produktit

Lluster modern LED me linja të pastra dhe dizajn të thjeshtë, duke eliminuar elementet komplekse. Llusteri minimalist i varur nga tavani i kuzhinës, mbi tavolinë ngrënieje ose kudo që ndriçohet mund të japë një dritë të bukur të butë që ngroh dhomën dhe shton stil të shkëlqyeshëm.

Specifikim:
Materiali: Metal + Akrilik
Burimi i dritës: LED
Tensioni: 220 V
Ngjyra: e Zezë
Pesha: 5000 Gram
Madhësia: 80×25 cm
Voltazha: AC 110-240V

Paketa e përfshirë:
1 x Dritë varëse
1 x Aksesorë montimi

Këshilla:
1. Fikeni dhe instaloni derisa pajisja juaj të montohet plotësisht.
2. Të gjitha telat janë lidhur siç duhet. Kini kujdes të mos tërhiqni telat kur hapni kutinë për të shmangur lidhjen e dobët.
3. Ju lutemi përdorni atë në një mjedis të thatë.

Bëhu i pari që vlerësonë “Lluster LED i varur kreativë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

Ende nuk ka vlerësime.

Main Menu